2737
2734
عنوان

❄️❤️یک آیه الکرسی مهمان من باش❄️❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 64 پست
سلاااام  مرسییییییی گلم ❤️❤️❤️ خیلییییییییی خوشحالم که دوستی مث شما دارم اینو از ته ته دلم می ...

قربون محبتت گلم🌻❤

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم، حذف کاربری شده  بودی؟چطوری برگشتی ؟

سلام عزیزدلم خوبی

خودم درخواست داده بودم برای لغو

چخبرا

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2731
آهان خوب شد برگشتی ،کلی خوشحال شدم ❤️

مرسییییی

منم کلیییییی دلتنگت بودم ☹️❤️

خوبه که هستی💗

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
@درمسیرخدا     @اعتصامی     @جونniloo     @reyyhaan   & ...

جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ

ببین کی اومده😍

اشک تو چشام جمع شد اصلا🥺

کجا بودی دختر☹️

کلی دلم تنگ شده بود برات💔

بعد از تو با نی نی سایت قهر بودم 😖

نمیدونی دیدن اسمت تو اعلان گوشیم چه کرد با من🙃

ووواااااایییی

امیدوارم حال خودت و دلت خوب باشه نازنینم💗

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹
2740
جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ ببین کی اومده😍 اشک تو چشام جمع شد اصلا🥺 کجا بودی دختر☹️ ...

سلاااااااااااام

هر چقدرررررررررررررر بگم که چه اندازه دلتنگت بودم کم گفتم🥺

عزیزدلم خوبی 

چخبرا

خیلییییییییییییی خوشحالم دوستی مث تو دارم محدثه قشنگم❤️🥺

از ته ته دلم میگم این حرفو💗💗💗💗🥺🥺🥺🥺🥺

@نیکی0     @وانوشه     @آذرمیدخت_7974     @hope134   &n ...

سللااااااام عزیززززم چه عجب اومدی بالاخره😍😍💛🌈 خوفی؟😌💛🍭

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
@درمسیرخدا     @اعتصامی     @جونniloo     @reyyhaan   & ...

سلام دورت بگردم خوبی عزیزم 💛🦋🌻خوش برگشتی دلم برات یه ذره شده بود.. 😢

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سللااااااام عزیززززم چه عجب اومدی بالاخره😍😍💛🌈 خوفی؟😌💛🍭

سلام مهربونم

بله برگشتم

کلی دلم براتون تنگ بود🥺❤️

سلام دورت بگردم خوبی عزیزم 💛🦋🌻خوش برگشتی دلم برات یه ذره شده بود.. 😢

سلاااااااام 

منم کلییییییییییی دلتنگ شما بودم

وقتی لغو زدم متوجه شدم شماها جزئی از قلبم هستین ❤️🥺

درسته مجازیه اینجا ولی برای من واقعی ترین هستین💗

اعتصامی جونم منو تو دعاهات یادت نره خدا به تو نه نمیگه بخاطر قلب مهربونت❤️✨

ممنونم ازت بابت همه چی تا الان😘😘😘😘

سلاااااااام  منم کلییییییییییی دلتنگ شما بودم وقتی لغو زدم متوجه شدم شماها جزئی از قلبم هستین ...

فدای دل مهربونت بشم.... 

خیلی ها سراغت رو گرفتن از من... 

دلم برای تاپیک هات تنگ شده بود... 

نبودی.... ولی اسمت رو همیشه توی سفره ها نوشتم... برات دعا کردم... الهی به زودی زود به سه تا آرزوت برسی 💖❤️💕😍🦋🌻

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
فدای دل مهربونت بشم....  خیلی ها سراغت رو گرفتن از من...  دلم برای تاپیک هات تنگ شده بود ...

من هیچ جوووووووره نمیتونم لطف شما رو جبران کنم🙏🏻🥺💗

ممنونتم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

2706