2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تگش میکنی  این همه مشکل دارن با تگ کردن🥲😑

سلام تگ نمیشین رو میتونم درست کنم یک کم صبر کنین درست میکنم ولی نمیتونین تگ کنین رو نمیشه کاری کرد

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
@آبگوشت_بزباش   بفرما آرمی جون مون کارت داره😁💜

من با عروس زشتم کاری نداررررممم

🤣

میخواستم امتحان کنم

سر این خالیش کردم

الان نینیسایتش میترکه از بس تگش کردن🤣🤣

2728

نی نی یار جان قربون دستت منم زمانی که میخوام تگ کنم بعضی وقتا نمیشه مخصوصا زمانی که میخوام تو تاپیکایی که خودم میخوام بزنم تگدون منم درست کن

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
چرا آبی نمیشه😑😑

نمیدونم

همون که اون کاربر گفت تگم خرابم

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
من با عروس زشتم کاری نداررررممم 🤣 میخواستم امتحان کنم سر این خالیش کردم الان نینیسایتش میترکه ا ...

آها😂😂😂

خسته نباشی پهلوون🤣🤣🤣🤣💜

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
2740
به هبچ وجه درست نمیشه؟؟؟؟؟

@based2    

نمیتونین کنین ما نمیتونیم درست کنیم یا مشکل از گوشیتونه یا مشکل از مرورگرتونه که باید عوض کنین امتحان کنین یا از کیبورتون که باید کیبوردهای مختلف از گوگل پلی بگیرین و چک کنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نمیدونم همون که اون کاربر گفت تگم خرابم

سلام هوسوکی😍

خوبی؟😍

دلم برات یه کوشولو شده💜

سلام هوسوکی😍 خوبی؟😍 دلم برات یه کوشولو شده💜

سلامممممم کیوووووووت

مرسی فداتشم تو چطوری خوبی

من یخورده بخاطر کنسرت دلم گرفته  ولی خب عیب نداره بالاخره که میریم برم دو تا فانی مومنتن ببینم میام رو مود خودم از طرفی خیلی خوشحالم بخاطر تولد سوکجیییییییییییییین هیونگ ۲ روز مونده همش💜😂

منم عزیزم 

هعی خیلی جالب نیست که تا حالا همو ندیدیم ولی حسمون بهم یکیه😂😂

دیروز تایپک زدی چرا منو تگ نکردی😑

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
سلامممممم کیوووووووت مرسی فداتشم تو چطوری خوبی من یخورده بخاطر کنسرت دلم گرفته  ولی خب عیب ند ...

آخییی:( آره میریم🥲❤

بخدا یادم میره تورو همش😭😭😭😭

الان کاربریتو نوشتم یجا دیگه یادم نمیره🥲

من بعضی وقتا بچه های اکیپمون و هم یادم میره😑💔

من با عروس زشتم کاری نداررررممم 🤣 میخواستم امتحان کنم سر این خالیش کردم الان نینیسایتش میترکه ا ...

هی میخوام هیچی نگم هی نمیذاری

همینو اسکرین میگیرم میفرستم برا ته و ددی جین تا تکلیفتو مشخص کنن

هه😏

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
سلامممممم کیوووووووت مرسی فداتشم تو چطوری خوبی من یخورده بخاطر کنسرت دلم گرفته  ولی خب عیب ند ...

امروززززز تولدشههههههه🥺🥺🥺🥺

فیلمشووووو دیدمممم گریه ام گرفتتتت