2737
2739
عنوان

اولين برف پاييزيم باريد اينجا عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 94 پست
ما که بخاری رو هم خاموش کردیم گرم شده 

😄 صبح خيلي سرد بود بخاري برقيم زدم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من آش درست کردم بیام شهر شما بخوریم

واي آره قابلمه رو بگير بغلت بيا 😄

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂عزیزم  واقعا نعمتیه برف وبارون ادم شادمیشه دلش

بله واقعا نعمته

2738

خوشبحالتون  چقدرقشنگه  

من تاحالابرف ندیدم طرف مانمیاد

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
خدا تهرانو نابودد كنه اينجا گوهه گووووه

خخ ميباره اونجام عجله نكن عزيزم

کجا هستین؟

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت