2733
2734

سلام دوستان اخر هفته عالی و پر انرژی داشته باشید ثمرات خیر فراوان🌷🌻

نیت کنید برای حاجاتتون و حاجات امام زمان و صلوات هدیه کنید ب امام حسین و حضرت ابالفضل و مادران گرامی شان ،ان شاالله عاقبت بخیر و خوشبخت باشید💓🌷🌷

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من ۱۱۴ تا میفرستم دعا کنید نینیم به سلامتی به دنیا بیاد انشالله

آن شاالله ب خوشی و سلامت بغلش بگیری💓🌷

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
سلام 14 تا فرستادم عزیزم  التماس دعا خواهر جون

سلام عزیزم قبول باشه آن شاالله خوشبخت و سعادتمند باشی🌻

۱۰۰تالطفادعام کنیدامروزمیرم سونوهمه چی خوب باشه ممنون

آن شاالله خبرای خوش بشنوی دلشاد بشی بحق حضرت زهرا💓🌷🌻

از الان تا آخر شب هر لحظه یادم بیفته به هر تعداد بتونم با کمال میل هدیه میکنم .حاجتروایی هممون به یا ...

قبول باشه آن شالله

2706