2733
2739
عنوان

تولد جاریمه به نظرتون برم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 49 پست
کادو هم ببر یه شالی روسری چیزی اصلا انقدر بیخیال باش کلا تو این فاز رقابت و جاری اینو نرو بی تفاوت ب ...

من اصلا توی فازش نیستم کلا خونمون که جداست شکرخدا،همشم خونه ی خودمم 

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال بابا نرو

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خوب عزیزم لباس بگیر که پولش رو داری ممکنه بازم همچین جمعی باشه خوبه یه لباس آماده داشته باشی ان شا ...

میخواستم برای شب یلدا بخرم الآن این برنامه پیش اومد پولش که سخته برام تا اون شبم میخواستم جمع کنم یه کم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
2731
😁😂🤣عاشقتم  اومیکرون بودفکر کنم  این کرونا هم یه دردیه که گاهی به کار میاد

😂😂😂

من اصلا توی فازش نیستم کلا خونمون که جداست شکرخدا،همشم خونه ی خودمم 

عالیه 👌👌باز ببین نظر شوهرت چیه بزار اون به خانوادش بگه تو صحبت کننده و نظر دهنده نباش اگه رفتنی هم نشوی به خاطر بارداریت خودتو بکش کنار بگو نظر همسرم بود

2738
دقیقا منم زایمان کردم خواهرشوهرم دست خالی  اومد ملاقاتم،الان اون حاملهه من اصلا روم نمیشه   ...

ما بیمارستان چیزی نمیبریم فقط آوردن خونه میبریم البته نن میبردم ولی دیدم رسم بقیه اینطور نیست من هم میرم اولین بار بچه رو ببینم کادو میدم هم دهم،اگرم بیمارستان بدم دیگه خونه آوردن چیزی نمیدم

عالیه 👌👌باز ببین نظر شوهرت چیه بزار اون به خانوادش بگه تو صحبت کننده و نظر دهنده نباش اگه رفتنی هم ...

شوهرم نظر خودشم باشه باز میخوان بگن من یاد دادم بهش اینجوری بگه🤐

ما  رسممونه خروس محلی ببریم اون‌نیاورد برای من. من براش موز میبرم، زیادشم هست😐😁

آره خوبه رسمتون جالبه هرکی بخوادخروس ببره یه عالمه میشه😁😁

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
آره خوبه رسمتون جالبه هرکی بخوادخروس ببره یه عالمه میشه😁😁

آره فکرکن توی واحد کلی خروس باشه

2706