2737
2734
عنوان

حوصلم سر رفته بیاین حرف بزنیم😶

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 125 پست
دلم گرفته حال روحیم اصلا خوب نیست اعصابم روز به روز داره بدتر میشه واقعا دارم دیونه میشم

💔💔💔

چرا عزیزم؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حالا کدوم کشور مد نظرت هست؟  غربت سخته برات؟؟

آره خيلى دو هفته رفتم اونجا نفهميدم چجورى برگردم بيشتر ازينكه خدايى نكرده كلاه سرم بره ميترسم همينجا تو كشور خودم انقدر اشنا دارم كه ته توى يه ملك رو تو دو دقيقه در ميارم اونجا هرچى خونه نشونم ميدادن ميترسيدم. والا شهر مورد علاقم كه لندنه ولى پولم نميرسه با اينكه از تركيه خوشم نمياد فقط بخاطر اب و هوا و دروغ چرا ازاديش ميخواستم برم وگرنه تورم و بيكارى مثل همينجاست

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥
سلام.بچم تب کرده..دیگه اعصابی برام نمونده.شربتم نمیخوره.دیونه شدم

عزیزم

چند وقتشه؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
چرا عزیزم؟‌چی شده؟

تایپیکامو بخون متوجه میشه.انقد اعصابم ضعیف شده امشب رفتم تولد خواهر زادم تانشستم یکی ازمهمونا ادامس تودهنش بود هی صدامیداد رفت رومخم کلا ازخود بیخود میشم نیم ساعت نبود اونجا بودم زدم بیرون اومدم خونه انقد گریه کردم واسه حال زارم 

آره خيلى دو هفته رفتم اونجا نفهميدم چجورى برگردم بيشتر ازينكه خدايى نكرده كلاه سرم بره ميترسم همينجا ...

درسته....خب اگر شرایطش رو داری یه سه چهار ماه برو تا عادت کنی وببینی میتونی با شرایط کنار بیای یا نه. بعدش خونه بخر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دلم تنگ نیس یار کنارمه😂 سلامتی  ای جای شما خالی 😁

خدا روشکر

یار شما هم خوابه😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تایپیکامو بخون متوجه میشه.انقد اعصابم ضعیف شده امشب رفتم تولد خواهر زادم تانشستم یکی ازمهمونا ادامس ...

دکتر رفتی؟ 

طب سنتی رو امتحان کردی؟ حس میکنم سودای بدنت بالاست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درسته....خب اگر شرایطش رو داری یه سه چهار ماه برو تا عادت کنی وببینی میتونی با شرایط کنار بیای یا نه ...

رفتم خوشم نيومد ولى مهمتر از همه مشكل وسواس دارم نميتونم از حتى شهرم خارج شم وگرنه خيلى وقت پيش رفته بودم 

يه دايره امن دارم كه حتى غير از اينا با ادماى ديگه هم حرف نميزنم چه برسه برم كشور ديگه

نميدونم چكار كنم تراپى هم فايده نداشت

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥
من پسرم بیداره نمیخوابه نق میزنه ۲۵ روزشه. آلرژی داره اینم مث دخترم😐 کارم ساختس 

اخی

شنیده بودم اگه یه بچه نا آروم باشه دومی آروم میشه... نشد؟ 😶

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40