2752
2739
عنوان

امشب #تولده پسرعمومه 😢💔 #عشق_یکطرفم

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 61 پست
پشیمون میشی اما راه برگشتتم سخته خیلی سخت

سخت نیست توکل بخدا کن دعا کن و از خدا بخواه که کمکت کنه. هر احساسی که عشق نیست شاید هوسه 

« دیری به شوق دیدن فردا؛ گریستم/ فردا چو شود؛ به حسرت دیروز زیستم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هوسه ۸ ساله :(

بله چون وسوسه شیطان بیشتر ازاینام امکان داره. چون چند ساله دارید تلاش میکنید برا بدست آوردن دل طرفتون و نتونستید.دیگه باید به احساستون غلبه کنید وبا عقلتون تصمیم بگیرید

« دیری به شوق دیدن فردا؛ گریستم/ فردا چو شود؛ به حسرت دیروز زیستم/
2731
ممنون عزیزم وقتی میبینم اینجوری اهمیت میدی شرمنده میشم پیشت ♥️ من دیگ  سپردم به خدا همه چیو

عزیزی دوست دارم خدا گره کارتونو باز کنه جوری که هر دو به آرامش برسید

همیشه بهت سر میزنم

هم تو اینجا هم تو کانال خودت هم تو کانال پسرعموت همم تو اون کانالی که ماجراتونو گذاشتی...پیگیرتم و دعاگوت❤

توکل بر خدا

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
عزیزی دوست دارم خدا گره کارتونو باز کنه جوری که هر دو به آرامش برسید همیشه بهت سر میزنم هم تو اینج ...

خیلی لطف داری‌ عزیزم ممنونم ازت امیدوارم واسه توعم توو زندگیت همه چیز خوب پیش بره ♥️🥺

ممنونم ازت عزیزم مرسی ک درک میکنی لطف داری‌ بم 🥺♥️

ی روزایی رو منم مثل تو داشتم 

حستو میفهمم دقیقا 

شاید کاملا شبیه نبود ولی بود 

اما اون ادم اشتباهی بود و منم مثل تو ۸ سال بعد فهمیدم =) 

🌧🕯🤍
ی روزایی رو منم مثل تو داشتم  حستو میفهمم دقیقا  شاید کاملا شبیه نبود ولی بود  اما ...

ینی ۸ سال طول کشید تا بفهمی آدمه اشتباهیه؟؟؟؟؟

منم از اول می دونستم مال من نی

خیلی لطف داری‌ عزیزم ممنونم ازت امیدوارم واسه توعم توو زندگیت همه چیز خوب پیش بره ♥️🥺

عزیزدلی ان شاءالله❤❤❤

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚