2733
2734

بچه ها حدود سه ماه پیش وقتی تازه اون پسره رو دیدم و شمارشو داد(ب بهونه کار)فردا پس فرداش بود که ی شماره ناشناس زنگ زد بهم جواب دادم گف الو گفتم الو یکم مکث کرد گف اشتباه گرفتم ببخشید،منم قطع کردم...

امروز ی کاری داشتم باهاش بهش پیام دادم،در حد چندتا جمله حرف زدیم خیلی خیلی سنگین رفتار کردم و همین چند دقیقه پیش باز اون شماره ناشناسه چندماه پیش زنگ زد،شرایطش رو نداشتم ج بدم جوابشو ندادم

بچه ها نکنه اینا همش کار اون پسره هس؟؟؟

اون پسره کیه؟؟ی پسری هس باهاش هم تو رابطه نیستم نه!!ولی اولین بار ک دیدمش تابلو بود و قشنگ فهموند ک ازم خوشش اومده و کلی هم استوریامو ریپ میزد راستش منم خوشم میاد ازش اما نمیتونم تو رابطه برم بنا ب دلایلی و تصمیمم رو گرفتم ک وقتی دیگه کارم پیشش تموم شد شمارشو حذف کنم

تو این چند ماه هم چند باری چت کردیم خیلی کوتاه بوده و درمورد موضوعات مختلف،استوریامم میبینه منم استوریاشو میبینم

حالا بگید من دارم اشتباه میکنم یا اینا کار اون پسره هس؟؟؟

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
چرا اون شماره رو بلاک نمیکنی 🤔

والا اصلا فک نمیکردم باز بخاد زنگ بزنه

اخه گف اشتباه گرفتم

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید زنشه چک میکنه میبین پیام دادید زنگ میزنه از روی کنجکاوی به شما  

نه زن نداره که

اون شماره هم صدای مرد بود

2738
2706