2737
2739
عنوان

مادرشوهرم برا دندونی دختر جاریم قراره النگو بخره

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 45 پست
چرا راضی بود ولی اصلا خانواده شوهرم بهم کادو ندادن بعد هم گفتن ما رسم نداریم😏البته برا دخترشون رسم ...

چقدر بیشعوووورننننننننننن عوضشو با هربهونه ای ازشون دربیا

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما رسم جشن دندونی داریم اما بقیه رسمایی ک گفتی رو نداریم خداروهزارمرتبه شکر 😂😂😂😂

ما هم خداروشکر نداریم.چرا ی فامیل داریم واسه هر مناسبتی جشن میگیره که بقیه کادو ببرن بعد آخرش میگه ی کم داد کی زیاد داد دیگه کسی واسه مراسماش شدکت نمیکنه.پن واسه بچه هام آش دندونی درس کردم ولی از کسی کادو نگرفتم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728
عزیزم منم تبریزی هستم و این رسما رو داریم اما خونواده شوهرم تا حالا یک ریال هم بهم کادو ندادن حتی شب ...

چیبگم عزیزم کاش اینجوری باشه

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
به شوهرت بگو بهشون بگه. سکوت نکنه. اندازه یک بچه چندماهه بران ارزش قائل نیستن یعنی؟

میترسم ی چیزیم بهشون بگم بگن داری حسودی این بچه رو‌میکنی؟؟ 

اگه نداشتن هیچ انتظاری ازشون نداشتم ولی دارنو زرتو زرت هم برا دختر جاریم النگو و طلا میخرن! خب الان ...

😃مثل زنداداش من فک میکنی طلا نباشه واقعا چی میشه؟؟؟؟

زنداداش من براش عقدی گرفتیم کلی طلا دادیم خواهر برادر مادر و پدر براش جشن یلدا گرفتیم طلا دادیم دعوتش کردیم طلا دادیم عیدی ک میخواستیم ببریم میگفتن باید طلا بیارین ما رسم دارین واقعا نفسشون ع جای گرم در میومد طلا طلا طلا از طلا میخواست بالا بره خودشو نشون ملت بده ک من اینقدر ارزش دارم برام طلا میخرن 

ما هم نخریدیم معنی نداشت واقعا اینقدر طلا داش نمیدونس چ جوری استفاده کنه فقط میخواستن پز بدن 

در اخر خودشون رفتن طلا کرایه کردن گذاشتن تو وسایل 

شمام اگر مثل خانواده زنداداش من میخوای با طلا پز بدی برین طلا کرایه کنین بزارین مهمونا ببینن بعد پس بدین 

اینم راهش عزیزم 😃

درضمن شما ع کجا میدونی ب قول دوستمون پول طلا رو برادرشوهرت نداده باشه؟

2738
خودت نگو. به شوهرت بگو بهشون بگه. انگار تو کلا بی اطلاعی

امروز بهش میگم 

ما هم خداروشکر نداریم.چرا ی فامیل داریم واسه هر مناسبتی جشن میگیره که بقیه کادو ببرن بعد آخرش میگه ی ...

اره بابا خیلی مسخره اس اونم با خرجهای الان مگ میشه کادو برد توقع کادو انچنانی هم دارن

ما هم اش دندونی میدیم هرکسی دوست داش کادو میبره توقعی نیس واقعا 

خانواده شوهرم برا جاریم کم نذاشته بودن!!

چرا پس این چیزا واسه من اهمیت نداره؟!!

منم عقدم هر عیدی و هر مناسبتی که عیدی آوردن همسرم کرده چه طلا چه لباس و مابقی چیزا

تازه وقتی عقد کردیم هم دو تا النگو دادن بهم پدر شوهرم اینا به عنوان پاگشا و کادوی عقد که خود شوهرم خریده بود😶

عزیزم منم تبریزی هستم و این رسما رو داریم اما خونواده شوهرم تا حالا یک ریال هم بهم کادو ندادن حتی شب ...

دقیقااااااا 

بابا با خرج های الان مگ کسی میتونه در طول سال n تا طلا برا نوه و nتا برا عروس بگیره 

چرا پس این چیزا واسه من اهمیت نداره؟!! منم عقدم هر عیدی و هر مناسبتی که عیدی آوردن همسرم کرده چه طل ...

بنظر منم شوهر بخره ارزشش خیلی بیشتره تا اینکه خانواده شوهر بخره 

حداقلش اینکه مرد قدر چیزهایی ک خودش خریده رو میددنه و میدونه زن خرج داره 

بنظر منم شوهر بخره ارزشش خیلی بیشتره تا اینکه خانواده شوهر بخره  حداقلش اینکه مرد قدر چیزهایی ...

آفرین بعدشم من قراره با این آدم زندگی کنم خوب و بد اون باید واسم مهم باشه نه بقیه

اینکه از دیگران همش انتظار داشته باشی فقط باعث میشه که از این و اون کینه به دل بگیری و دلخوری پیش بیاد.

اصلا خودت رو کوچیک نکن و هیچ حرفی بهشون نزن

مهم احترام و عزت خودشون بود که الان پیشت هیچ احترام و محبتی ندارن. 

تلاش کن زندگیت رو با کمک شوهرت انقدر بالا ببر که چشم تنگ نظرای دورت کور شه. 

مشخصه مادرشوهرت برای تو تنگ نظره پس تا میتونی به خودت و زندگیت برس و ایشالا شوهرت انقدر پولدار بشه که سرتا پات رو طلا بگیره.

سوالاتی که اینجا می پرسم همش مربوط به زندگی شخصی خودم نیست. پس دنبال کشف ارتباط بین تاپیک هام نباش.