2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم باید چجوری ارسال کنم برای شهر دور فک کنم از قبل باید پرداخت کنید

بله عزیزم هزینه با خریدار باید باشه

حتما پول پست رو از قبل بگیر 

یک بار برو اداره پست ببین چه بازه ی قیمتی هستی پول پست رو بگیر 

الان اغلب ۲۰ هزار تومان میگیرن

ولی خب اگر خوردنی هست که ممکنه خراب بشه به نظرم ریسک نکن تو راه خراب نشه یوقت 

2731
دیدی بلاخره موفق شدم🥺🍓

عالیه

دیدن خانوادم که اومدم شیرااااز کلی سفارش میدم

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

به نظرم حتی برای شیرازی ها هم اگر ادرس خونت هست راحت ادرس نده یکم جو ناامن هست متاسفانه

یک پیج اینستاگرام درست کن به همراه کانال

عکس های خوشگل از کارای خودت بگذار 

برای شیرازی ها هم با اسنپ باکس بفرست که پول هم خودشون بدن 

2740

پیج بزن حتمااااا

برای بلاگر های شیرازی بفرست

فری فود شیراز هست،رایگان چند مدل بفرست که تبلیغ کنه

پیج بذار اینحا ما فالو کنیم و بعد برای اون بفرست

ادرس هم نده،با اسنپ باکس بفرست 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

من خودم یکبار تو اینستا دیدم یه خانمی نون درست میکنه 

بهش پیام دادم گفت با اتوبوس برات میفرستم شب فرستاد صبح من رفتم گرفتم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
Mochi _shiraz فالو میکنی؟!

حتما⁦♥️⁩