2733
2739

ینی چجور بگم ؟؟شده خودتونو تو مورد خاصی اصطلاحا بزنین ب کوری و کری و چیزی نگین اصلا . 

هردو طرف هم میدونن ک اون مشکل هس ولی چون هربار دربارش صحبت میشه بحث ب دعوا میکشه و حل نمیشه ک هیچ بدتر میشه خودشونو مدتها زدن ب اون راه ؟؟؟ 

اگ موضوع بزرگی باشع چجوری تحمل میکنین این بار رو؟ 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله و موجب شد کنار برم از دور بازی اخرم مقصر من شناخته شدم

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

متنم یکم بلند میشه عزیز ببخشید..ولی این کاملا به این بستگی داره که موضوع چیه و اینکه تو خطاکاری یا نه!؟

مثلا یه مدت من به شوهرم روو نمیدادم و باهاش سرد بودم(البته خداشاهده فقط بخاطر حاملگیم بود و شوهرم چون اصلا زن حامله ندیده بود نمیدونست چه تاثیری میزاره روو اعصاب خانوما)بخاطر همون ۲۴ ساعتی توو گوشیش بود و اونم درمقابل بهم اهمیت نمیداد،یه مدت کلا ساکت موندم و خودم رفتم سمتش بعدش دیدم اونم مثل قبل شد باهام..یه مورد دیگه اینکه دیدم چقدر راجب بقیه خانوما صحبت میکنه مثلا فیلم میدیدم میگفت از این بازیگره خوشم میاد خیلی شیک پوشه و نمیدونم اله و بله،به قول معروف( دخترم به تو میگم،عروسم تو بفهم)هست..

یه مدت حتی شک میکردم ک بهم خیانت میکنه ولی تحمل کردمو ساکت موندم و به جاش اونقدر به خودم رسیدمو برای خودم ارزش قائل شدم و خییییلی باهاش محترمانه و صمیمی و شوخیو فلان کلا دیگه سمت گوشیش نمیره ولی اگ پامیشدم دعوا راه مینداختم، اصلا حتی با زبون خوش هم بهش میگفتم اونم بهم میگفت کردم خوبکاری کردم چشماتم درآوردم..وقتیکه میدونم همچین جوابی میگیرم چرا بهش بگم تا روش باز بشه و این جواب کثیفم بشنوم..به نظر من شخصِ خودم این نظرو دارم که کسیکه تحمل نداشته باشه زندگیشو میبازه چه مرد چه زن  ولی خب باید بفهمیم موضوع چیه تا بتونیم کمکت کنیم عزیزدلم،چون ی چیزایی هست آدم باید ساکت بمونه حتی خودشو بزنه ب اون راه که نه من دیدم نه شنیدم،بعضی چیزارو باید با زبون نرم بگی،بعضیارو با دعوا،بعضیارم با قهرای بزرگ..چه بدونم والا ولی به نظر من اگه خیانته(اگه باور داری که شوهرت از جون و دل عاشقته) اولاش ساکت باش،خودتو اصلاح کن یکم بعدش دیدی بازم ادامه میده باهاش با ملایمت صحبت کن اگ دیدی بازم کرد دیکه دعوا راه بنداز اگه تورو دوس داره چرا خیانت میکنه خب!

🦋هر زخمی که به کسی میزنیم، اول روح خودمونو میخراشه💙