2737
2739
نمیدونم بد اخلاق شده حتی بچه‌هام هم ازش دور شدن دیگه میل ندارن در طول روز بش زنگ بزنن خودم میگم یه ز ...

بشین باهاش اصولی صحبت کن عزیزدلم.ببین موضوع چیه.بشین رو به روش دستاشو بگیر بگو چیزی اذیتت کرده؟موضوعی هست که من ازش بی خبرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا برام عجیبه مرد جاشو جدا کنه؟ مگه این کار زنونه نیست؟

دقیقا برا منم عجیب بود یه چیز عجیب تر بگم اینکه اوایل که قهر میکردیم دستپختمو نمی‌خورد از بیرون فقط برا خودش غذا می‌خرید پشتش میکرد به من غذاشو میخورد😐😐اینقد آدم حسابش نکردم خیلی بهتر شد 

تو رو از دور دلم دید اما ... نمیدوست چه سرابی دیده 

جای خوابمونو جدا نمیکنیم 

طولانی ترین مال همین چندروز پیش بود دو روز طول کشید واقعا مردم من 😩خودشم همینطور 

من یه فیلمی ام 😐

تاقهر میکنیم شب که خوابید  و مطمغن شد منم خوابم الکی  ادا درمیارم تو خواب که ینی خواب بد دیدم🤣🤣

بنده خدا پامیشه اب میاره بغلم میکنه تا صبح میگه من فلط کردممم چ خوابی دیدی من مقصرم🤣

و ختم بخیر میشه 🙊

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
2731
من یه بار قبلا متکامو برداشتم که برم اتاق بغلی یهو فهمید داد زد اگه بری میکشمت😐با همون متکا برگشتم

راس میگه جدا خوبیدن سریع نسبت به هم سردتون میکنه

به امید روزی که تاپیک تجربه لاغریمو بزنم😖💚
اخه جرا انقدر زیاد؟چرا هیچکدوم نمیگید جای خوابتون رو تغییر میدید یانه؟

من کلا توی اتاق جدا می خوابم اما تو این کار رو نکن سعی کن عادت نکنید به جدا خوابیدن

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
هیچ وقت به هیچ وجه تحت هیچ شرایطی جای خوابتون رو تغییر ندید. قهر باش. با سردی و بی محلی کنارش بخ ...

منم الان همینم.البته عادی حرف میزنم باهاش ولی شب نمیرم توی بغلس

2738
من یه بار قبلا متکامو برداشتم که برم اتاق بغلی یهو فهمید داد زد اگه بری میکشمت😐با همون متکا برگشتم

خخخ خوب کاری کرد  😅 چیه اصلا جای خواب عوض کنید  اصلا چه معنی میده قهر طولانی بشه 

مجردم

اوخیییی😍 چه ملوسهههه😍

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    
2706