2733
2734
عنوان

بنظرتون دلمه رو با چی میشه سرو کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2186 بازدید | 71 پست
منم همینو میگم خواهر       بخدا من نهار کباب بخورم تا سه روز لب ب غذا نمیزنم 😂😂

والا😅

ببین یک فکر خوب برات سراغ دارم. از همون مواد دلمه یکم بیشتر درست کن، بزار جدا دم شه، بعد بریز تو دیس و بگو این مواد دلمه چون برگ مو تموم شد اضافه اومده، هر کی خواست بکشه واسه خودش...اینجوری لازم نیست غذای دیگه ای درست کنی و هم اینکه اگر دلمه ات کم بود با پلوی دلمه سیر میشن😉😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گفتم کوکو     همسرم میگه اه اه   چقد سلیقه ات بده    دوتا چیز سبز!!! &nb ...

خدا به دادت برسه با اين نظرهاى شوهرت تا حالا نديده بودم مرد به رنگ غذا توجه كنه 😂😂

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2742
من الان محمودابادم     نه اونقدرا هم باد نمی آید خواهر    ولی سرده

پس چرا ساری گرمه اصلا هوای خوبی نیس من تو این فصل ازین گرما میترسم

دلمه با آش رشته بده بخورن شام کمتر بخورن چاق نشن واس سلامتی هم بده پر خوری

کی هستن که شوهرت انقد داره ایراد میگیره.غذا دومیو خودش مرهمت مرحمت کنه .ببخشید مقداری حرصم گفت.رفتی شمال تفریح یا سرویس دهی سخت

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
والا😅 ببین یک فکر خوب برات سراغ دارم. از همون مواد دلمه یکم بیشتر درست کن، بزار جدا دم شه، بعد بری ...

😂😂😂 چند تا برگ هم قاطى كنه بگه اين دلمه بازه 🥴😂

2740
میگه کسی تو شمال اش نمیخوره    خوب پس همون الویه و دلمه درست میکنم

اتفاقا چرا هوا سرده خيلى ميچسبه ولى براى عصرونه خوبه 😋

خدا به دادت برسه با اين نظرهاى شوهرت تا حالا نديده بودم مرد به رنگ غذا توجه كنه 😂😂

همسر من خیلی سختگیره 😂😂😂اشپزی من خوبه    ولی همه اش ایراد میگیره !!!  من زن قوییی هستم     هرکی بود کلن تا حالا اعتماد بنفسش نابود شده بود٫!!!    بعد ما دوساله ویلا خریدیم    یه سره مهمون داریم 😂😂

2706