2737
2739
عنوان

راه هایی که بچه خود ا رو ض ا ی ی نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 45 پست

آره نذاریم دست بزنه بره یواشکی تو خلوت انگولک کنه😐اتفاقا باید بیتفاوت باشید تا تو ذهنش پررنگ نشه. و اینکه رفتاری نکنید که آلتش براش به نقطه ی ناشناخته از بدنش بشه و دنبال فرصت باشه برای دست زدن و ور رفتن.

خدایی این اطلاعاتو از کجا درمیارین؟🤔

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
 بچه دو ساله همون لذتی رو از دست زدن به آلت تناسلیش میبره که از خاروندن مثلا دستش میبره . چون ه ...

عزیزم ای کاش فقط همینی که میگی بودش  

یه بچه ۲ساله میشناسم که عروسکو لخت میکنه میبره زیر پتو 😑 س میخوره 

جاریم یه دفعه پیش شوهرش خواب بود میگه این بچه هه اومده  بود دست کشیده بود به س های جاریم یه دستش برده بود تو شلوار خودش 😑😑😑😑🤦‍♀️درحالی که جاریم خواب بودش

مادره  اون بچه هم فقط کارش خندیدن به کار های بچشه میگه بچست دیگه 

اینا گوشه هاییی از دیدن های منه بقیشو نمیتونم بگم فقط کار هاش وحشتناکه 

مثلا ظرف شستنی میاد به پشت ما دست میکشه 

یا بخایییم بریم لباس عوض کنیم  بچه خودشو میکشه که من باید برم اتاق لباس عوض کردن اون شخصو بینم ۰😑😑 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من بخوام داستان رو بگم میترکم گلی شما باور نکن حالل

باشه.پس من تاپیکو ترک میکنم.خدانگهدار🚶🚶🚶🚶

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
تصوری نداره و ممکنه بدون اینکه دیده باشه فقط برای آرامش خودش از عروسک یا بالشت یا هر چیز دیگه ای است ...

بشخصه تو مدتی ک اینجا بودم دیدم خیلی از مادرا بدون اینک متوجه سوختگی بچه بشن صرفا دست زدن به اون ناحیه رو خودارضایی حساب کردن ولی خب بچه سوخته بوده 🙂

Throw out butterflies
2731
بشخصه تو مدتی ک اینجا بودم دیدم خیلی از مادرا بدون اینک متوجه سوختگی بچه بشن صرفا دست زدن به اون ناح ...

پست قبلمو بخون😑

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
2738
پست قبلمو بخون😑

میشه درخواستموقبول کنی؟

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
اره بچه منم شیرآب پرفشاربازمیکنه میگه خوشم میاد(اینا ابتدایی ترین شناخت غریزه جنسیشون هست) 

اره مامانم میگه جنسش خرابه چرا باید این حرفو بزنه میگم بابا اون تازه داره با اونجاش اشنا میشه بچم

❤پسرم امروز من و تمام فرداهای من است❤
اره مامانم میگه جنسش خرابه چرا باید این حرفو بزنه میگم بابا اون تازه داره با اونجاش اشنا میشه بچم

منم بامشاوره صحبت کردم، گفت طبیعیه داره با غریزه جنسیش آشنامیشه،

خب اونم آدمه غریزه داره بمرور نمایان میشه وخودی نشون میده، 

در آینه دختری میبینم ، زیبا ، سرسخت ، مغرور و تنها...عجب قدرتی دارد چشمانش، این قدرت هر آینه ای را شکوهمند میسازد
چقد بد دوس ندارم به این چیزافک کنم اصلا

چرا باید منطقی برخوردکنی، بمرور باهاش حرف بزنی و راهنماییش کنی، دوست باشی تاهرمشکلی داره بهت بگه، توراهنمایی کنی بهتره تا اینکه خودشو تجربه کنه و یادبگیره؟ 

در آینه دختری میبینم ، زیبا ، سرسخت ، مغرور و تنها...عجب قدرتی دارد چشمانش، این قدرت هر آینه ای را شکوهمند میسازد
چرا باید منطقی برخوردکنی، بمرور باهاش حرف بزنی و راهنماییش کنی، دوست باشی تاهرمشکلی داره بهت بگه، تو ...

بلخره مطمئنا بچه ها هرچی بزرگتر بشن پنهان کردنم یاد میگیرن دیگه از اون روز میترسم که با پنهانکاری کارشو از پیش ببره خدا خودش کمک کنه

❤پسرم امروز من و تمام فرداهای من است❤
2706