2737
2739
عنوان

مادرشوهر قلمبه ای

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 49 پست
تو خودت باعث شدی انقد پرو بشه وبهت تیکه بندازه. دو سه بار که جوابشو بدی حالش جا میاد. یا قهر کن ...

من ماهی ۱باریادوبارمیرم ن حرف اضافی میزنم ن بی احترامی میکنم هنوز شمای من تونشده ولی این نفهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا به این جماعت حالی نکنی از رفتارشون ناراحتی متوجه نمیشن

با هرکس مثل خودش رفتار کن.

مادامیکه سکوت کنی و جواب ندی اون همینطور زجرکشت میکنه.

پس جواب بده و مثل خودش رفتار کن تا دهنشو ببنده.

2728
من ماهی ۱باریادوبارمیرم ن حرف اضافی میزنم ن بی احترامی میکنم هنوز شمای من تونشده ولی این نفهمه

خب دیگه عزیزم از خوبیت داره سو استفاده میکنه.

تو با خوبیت بهش اجازه دادی هرچی دلش میخواد بگه.

بعضی آدما جنبه احترام و خوبی ندارن.

خواهرشوهرم ۱۰سالشه گفت پسرنیارین ها ب نظرتون این بارگفت چی بگم خفه خون بکیره اونم پرروشد چ ربطی داره ب اوناکه‌من چی میارم بچه من احساس داره میفهمه 

مادرشوهرمم کفت بچه چاق نیارین ها

مادرشوهرم منم همینه.هی من احترام میزاشتم مودب بودم هی اون بدتر میشد و تیکه مینداخت.

بعد دیدم وای چقد دارم عذاب روحی میکشم

به خودم اومدم..جوابشو چندبار دادم.و یا اگر بی احترامی کرد منم ناراحت شدم نرفتم خونشون.دیگه خودشو جمع کرد دهنشو بست.قشنگ الان میترسه ازم ناراحت شم

2740
خواهرشوهرم ۱۰سالشه گفت پسرنیارین ها ب نظرتون این بارگفت چی بگم خفه خون بکیره اونم پرروشد چ ربطی داره ...

بگو پسر دختر ،چاقو لاغر نداره .هرچی باشه سالم باشه.هدیه خداست هر جنسیتی باشه برای ما عزیزه.رو چشممون جا داره.

هربار گفتن اینو انقد بگو تا دهنشونو ببندن😅

این نفهم ترازاین حرفاس یعنی خیلیا توفامیلشون ازش نالانن

پس چاره ای نداری تو هم هروقت رفتی تیک بندازی سه چهار تا.

هنوز اون نگفته تو بگو...یه عیب ازش بگیر...مثلا بگو وای چقد این لباس چاقترتون نشون میده..بگو امروز کرمی چیزی زدین؟؟چقد پوستتون تیره تر شده..تو همم یکسره سرکوبش کن

2706