2733
2734
عنوان

زن دوست شوهرم خیلی سبکه چیکارش کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا حس میکنم شوهرش خوشش میا گروپ بزنن اینجوز حسی دارم ایتقد بی غیرته

😱😱😱 خاک توسر شوهرش که جمعش نمیکنه

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2731
کم کم دارم ارزوی مرگش میکنم امشب چشم اشکی کرد

عزیزم بهش انقد اهمیت نده

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
😱😱😱 خاک توسر شوهرش که جمعش نمیکنه

شوهرش اینو گزاشته بود پشت موتور یکی دیگ از دوستاشونم نشسته بود پشت زنش رو موتوز سه تایی رفته بودن ببین چقد اوضاعش خرابه 

2738
کم کم دارم ارزوی مرگش میکنم امشب چشم اشکی کرد

فازش چیه میرقصه؟ 

لباساش چه مدلیه؟

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
ب فامیلای من حساسه دوستای خودش نه میگ اونا فرق داره قضیشون مثل داداشتن 

ببین حالاکه اینجوریه توام ازطریق فامیلات اذیتش کن حالش جابیاد 

یا حال دختررو بگیر بکشش کناربگو خودتوجمع کن بی شخصیت یا به شوهرش بگو

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
فازش چیه میرقصه؟  لباساش چه مدلیه؟

قیافه نداره افتضاح من خیلی خوشکل تزم همه جوره فیس هیکل تحصیلات خانواده اون قیافه تداره هیکلم خراب ولی  صداش ۱۸۰ درجه عوض میکنه جلفه

2706