2737
2739
زنگ زد دفاعمو تبریک گفت😐 برگام ریخت! ببین دیگه من چقد تباهم ک ب ی تبریک مادرشوهر سوپرایز میشم!

جواب آزمایش ک مثبت شده بود مادر شوهر پدر شوهر خواهر شوهر تک تک زنگ‌زدن تبریک گفتن خیلی سوپرایز شدم😂😂😂

اين خوبيشون نبود كه😂😂

چرا اولی بود ببین خوبی بهم کرده ولی خوب حیفه با رفتارای بد خوبیارو کمرنگ کنیم

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها 

من بینهایت با مادر شوهرم و خانواده شوهرم مشکل داشتم 

در حدی که مشکل اعصاب گرفتم 

اما وسط مشکلات ما که 99 درصد دعوای ما سر خانوادش بود و تو اوج ناامیدی بودم 

مادر شوهرم فوت شد 

اما من بعد فوتش فهمیدم دوسش داشتم و دلم براش تنگ میشه 

اما اصلا نمیتونستیم کنار بیایم باهم 

الان میگم کاش باهاش اواخر رو مهربانتر بودم

و قسم به نور،وقتی از زخم هایت وارد میشود،تا غم در آغوشت نگیرد...
چه جالب مادرشوهر منم ترکه و دوتا پسر داره اما کاملا برعکس تعریف توعه 😂

ایییییییییییی جانممممممممممممم ، مادرشوهرت چون حسودیتو میکنه و فکر میکنه پسرشو دزدیدی 🥴🥴 ، من همیشه میگم مادرشوهرم مادرشوهرنیست یک زن با فکر و به تمام معناست بسیار عزیزو بزرگواره شاید کسی بگه وجود نداره ولی من میگم تربیت خانوادگی خیلی روی انسانها تاثیر داره چون پدر خدا بیامرزشون یک شاعر ترک زبان بودند وهرجا توی فامیلشون میریم همه ازش به خوبی یاد می‌کنند من میگم واسه همونه این زن اینقدر با کمالات هستش 

عشق در یک کلام همسرم و دوتا بچه هام 😍😍😍
2728
وااااي 🥺🥺🥺🥺قلبببببمممممم عزيزمممم خدا الهي عمر باعزت و هزارساله بهش بده ماهن ايشون

عزیزم نظر لطفته مهربون.اگر مجردی انشاالله بهترین مادرشوهر دنیا نصیبت بشه که روزی صدبار ازخوبیاش برگریزون شی😅

جواب آزمایش ک مثبت شده بود مادر شوهر پدر شوهر خواهر شوهر تک تک زنگ‌زدن تبریک گفتن خیلی سوپرایز شدم😂 ...

بازم خوبه، دستشون درد نکنه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ما تازه نامزد کردیم یبار خونشون بودیم خواهر شوهر چایی تعارف کرد من برنداشتم مادر شوهر از آشپزخونه اومد فک کرد ب من تعارف نکردن😂 خودش رفت چایی آورد گذاشت جلوم😂

همش هم با لبخند کاملللل نگاهم میکنه 😂

2738

بعد یازده سال که عروسشون هستم برای اولین بار کادوی تولد برام خرید... ذوق مرگ شدم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
يعني فقط سكوت ميكنم-_-

خدام نشسنه ی گوشه سکوت کرده! واقعا موندم چی بگم. اونا برام با آدمای غریبه تو کوچه خیابون یکی ان. فقط از سر اجبار گاهی بهشون سر میزنم. ملت هفته ای ی بار دور هم جمع میشن خونه مادرشوهر ولی من شانس اینم نداشتم. ب خودم میگم بهتر! دوری و دوستی.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706