2737
2739
وووووييييي عززيزممممم منم موهام تا پاييين كمرمه انگار واسه من اسفند دود كرد انقد از كامنتت ذوق كردم

😌عزیزم🥺 ❤️

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انقدر از دخالت مادرشوهرا شنیدیم که الان دخالت نکردن به نظرمون خوبی میاد... 

واقعا درست میگی،

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶
2740

مادرشوهر منم خیلی کارا برام کرده..خداحفظش کنه..

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  

یه نمونش اینکه درست دو روز قبل عروسیمون یه جنگ جهانی راه انداخت و نذاشت ما یه مراسم بگیریم و حسرت همه چی ب دلم گذاشت هر چی فک کردم واقعا خوبی نداشت ک بگم...واسه روز زایمانم حتی یه زنگ نزد حالمو بپرسه...دوتا از خوبیاشو گفتم 

ریده تو زندگیم خوبی ندیدم تازه تهمت و افترا و انگ مریضیم بهم زده که برگ نمونده برام میسپارمش به اون بالایی 

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍
یه نمونش اینکه درست دو روز قبل عروسیمون یه جنگ جهانی راه انداخت و نذاشت ما یه مراسم بگیریم و حسرت هم ...

😐

يزيديه واسه خودش كه

ايشششش

فاز اين مادرشوهرا چيه واقعا

🤍💋
2706