2737
2734
عنوان

کلید همه ی حاجت هاا(سراغ دعا و خرافات نرین)

| مشاهده متن کامل بحث + 1806 بازدید | 220 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۰ تا امشب

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2731

انقد صلوات و دعا و نماز خوندم دهنم کف کرده خدا هیچ مشکلی رو که واسم حل نمیکنه هیچ یه مشکل بدتر و بزرگ تر بهش اضاف میکنه اونوقت انتظار داره ایمانمون رو از دست ندیم،صبر آدم یه حدی داره الان ۱۰ ساله من منتظرم که مشکلاتمو حداقل کم کنه ولی انگار نه انگار ،همه خدا دارن منم خدا دارم

2740

عزایزانم ازتون خواهش میکنم برا سلامتی  دخترم یه صلوات بفرستین 

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
2706