2733
2739
عنوان

ازین تمها میخوام که عکس صفحه قفل گوشی تغییر میکنه.بلد نییسستم،😭🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 54 پست
اگه گوشیتون شیائومی باشه، مشکلی فکر نکنم پیش بیاد، چون حتی تم های ویژه ش هم پولی نیست، فقط باید چند ...

شیایومیه ولی منطقم روی امریکاست 

چیزی نمیشه اگ بزارمش روی هنگ کنگ؟ چرا با امریکا جواب نمیده

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا اینا چنتا از چیزایی بوده که خودم دانلود کردم و استفاده می کنم، اگرم به هر دلیلی بخوای دوباره به ...

چرا باید رو هنگ کنگ بزاریم ؟ من رو ایران هست منطقه م

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...
2728
برای منم بگو کجاست

تم های فانتزی و متحرک زیادی داره، دقیقا همین مسیری که گفتم رو بری، یکی از سازنده های تم با نام کاربری wulli هست که تم هاش خیلی خوشگل و خوبه، بعضیاشونم صفحه ی قفلش متحرکه، یکم که بگردی کاراشو پیدا می کنی

چرا باید رو هنگ کنگ بزاریم ؟ من رو ایران هست منطقه م

گوشی من خودش پیش فرض روی هنگ کنگ بوده، خودمم دقیقا دلیاشو نمی دونم ولی اگه منطقه رو روی هند یا اندونزی بذارید، قسمت تم ها براتون باز میشه و میتونید استفاده کنید

2738
نداره

تنظیمات برو بعد کاغذ دیواری بزن 

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
شیایومیه ولی منطقم روی امریکاست  چیزی نمیشه اگ بزارمش روی هنگ کنگ؟ چرا با امریکا جواب نمیده

یعنی از اول خودش روی آمریکا بوده؟ نه مشکلی که بعید میدونم پیش بیاد، چون من خودم چند بار منطقه شو عوض کردم ، مشکلی پیش نیومده، دوباره بعدش میتونید برش گردونید، حالا بازم خودت بهتر صلاح میدونی ک اینکارو بکنی یا نه❤

تم های فانتزی و متحرک زیادی داره، دقیقا همین مسیری که گفتم رو بری، یکی از سازنده های تم با نام کاربر ...

مثلا این تم رو من الان میتونم استفاده کنم؟

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
گوشی من خودش پیش فرض روی هنگ کنگ بوده، خودمم دقیقا دلیاشو نمی دونم ولی اگه منطقه رو روی هند یا اندون ...

ی سوال من الان زدم رو اندونزی بعد دوباره کردمش ایران 

چند تا برنامه واسم نصب شد خودکار 

مای استور و تیک تاک و ... یعنی اشکال داره ؟

شما هم داره گوشیتون خودش اینارو؟ یعنی چون زدمش رو خارج اینطوری شد احتمالا برنامه ها تو منطقه ایران کار نمیکنه!؟

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...
مثلا این تم رو من الان میتونم استفاده کنم؟

اره می تونی☺ 

بعدشم اگه بخوای به حالت عادی برش گردونی ، توی لیست تم ها همون کلاسیک رو میزنی، الان توی این عکس، اون بالایی سمت راست پیش فرضه❤

2706