2737
2739
عنوان

بدترین تو ذوقی که از شوهرتون خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر من کلا آدم ضد حالیه فقط منتظره یه چیز بگی تو جمع ضایعت کنه البته همه هم میدونن که شوخی میکنه 😑😂

فقط منه بدبخت اون وسط خیط میشم

کاربریه ، نمیدونم چندم😐 دیگه شماره ندارم بیام با شماره خالم اومدم🩹
2731

برید کنار زخمی نشین با ۱۰ روز تاخیر بی بی زدم ۲ تا مثبت رفتم سورپرایز کنم گف باید چند ماه عقب بندازی با ی تیکه کاغد معلوم نمیشه اکثر از هاهم اشتب میشن

🤐من

😐خودش

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭

لجمو درمیاره تو ذوقی نمیکنه 

عروسیبود رفتم ارایشگاه موهام دکلره کردم میکاپ و... 

خونه اومدم میگم عشقم چجور شدم میگه مگه چیکار کردی بعد میخواسم برم صورتمو بشورم اعتراف کرد😍👐😐😘

همسر من کلا آدم ضد حالیه فقط منتظره یه چیز بگی تو جمع ضایعت کنه البته همه هم میدونن که شوخی میکنه 😑 ...

واای شوهر منم اولا انقدر شوخیای بی معنی میکرد با من بنظر اون شوخی بود ولی واقعا شوخی نبودن چندبار باهاش دعوا کردم گفتم تو جمع با من شوخی نکن دیگه نمیکنه😐

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
2738
واای شوهر منم اولا انقدر شوخیای بی معنی میکرد با من بنظر اون شوخی بود ولی واقعا شوخی نبودن چندبار با ...

من کلا خانوادم همین مدلین همشون کلا شوخی زیاد میکنن از شانسم همسرم هم این مدلیه و چون هم خودم و خانوادم به این مدل عادت داریم کسی مشکلی نداره😂🤷🏻‍♀️

کاربریه ، نمیدونم چندم😐 دیگه شماره ندارم بیام با شماره خالم اومدم🩹
مردا اصن خوششون از آرايش نمياد يعنى كرم يا رژ رو صورتم باشه دست به صورتم نميزنه بدش مياد رد بمونه رو ...

وای شوهرمنم همینه همیشه عین کنه میچسبه بهم اگه یه کرم بزنم دیگه نمیادسمتم مجبورم میکنه برم بشورم  

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری
آررره بابا... یه شلوار واسه دختر ۴سالم ک یه وجبم از مچ پاش بالاتره ۳۰۰تومن😧

متاسفانه خیلی همه چی گرون شده

لعنت بر باعثو بانیش

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤