2737
2739
عنوان

کیا شوهرشون از ازدواج سابقش بچه داره و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 5798 بازدید | 162 پست
چن سال ازدواج کردی.ی کم بهش فرصت بده ی مدت بگذره راضی میشه

تقریبا ۴ساله

حس میکنم از مسیولیتش و خرجش میترسه .داره ها!ولی دل خرجش رو نداره

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
خدا بیامرزه پدر عزیزت رو منم همینطورم  دارم شروع به کار میکنم دستم که بره توی جیب خودم اگه در ...

ممنون عزیزم خداکمکت کنه روزنه ای باز بشه برات

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان سالله زودی مشکلت حل بشه و با دل خوش دو تاتون مادر بشی منم قابل باشم امشب زمان شیر دادن دخترم واس ...

عزیزم ممنونم ازت مهربون ❤

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
ممنون عزیزم خداکمکت کنه روزنه ای باز بشه برات

مرسی عزیزدلم

الهی که خدا به هردومون کمک کنه و به خانومایی که شرایطشون مثل ماست. هیچکس اندازه ی خودمون مارو نمیفهمه که چقدر درد میکشیم

2728
خدا براتون حفظشون کنه عزیزم  من خیلی درد مادر نشدن ازارم میده

انشاءالله به زودی دل همسرتون نرم بشه و به خواسته شما توجه کنه💙

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
انشاءالله به زودی دل همسرتون نرم بشه و به خواسته شما توجه کنه💙

ممنونم دوست گلم الهی امین ❤

تقریبا ۴ساله حس میکنم از مسیولیتش و خرجش میترسه .داره ها!ولی دل خرجش رو نداره

بزار کم کم راضیش کن با سیاست بوسیله بچه ک داداش یا ابجی میخاد فردا بزرگ میشه ما نیسبم ب کسی احتیاج داره حامی میخاد کم کم راضیش کن فک کنم از اون ادما ک سخت راضی میشن

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
2738
بزار کم کم راضیش کن با سیاست بوسیله بچه ک داداش یا ابجی میخاد فردا بزرگ میشه ما نیسبم ب کسی احتیاج د ...

به هیچ وجه بااین چیزا راضی نمیشه

اصلا از شوهر من خودخواه تر و سنگ تر وجود نداره

عزیزم خوبه که ازش بچه نداری  بنظرم الان فرصت جدا شدن داری ولی اگه بچه دار بشی مجبوری باهاش بسا ...

میدونی منم نمیخوام تا همه ی مشکلات برطرف نشه بچه دار بشم اما زورگویی هاش خیلی بهمم میریزه 

اره.۷ هفته بودم که مجبورم کرد سقط کنم .تازه ازدواج کرده بودیم و گفت الان امادگی بچه ندارم.هرچی خواهش ...

خيلي افتضاحه کلا همه حرفاش نشون ميده فرهنگ پاييني داره و خودتم احتمالا فهميدي که نقشت تو زندگيش چيه.اگه يه زندگي مشترک واقعي ميخواي يا طرف بايد اصلاح بشه يا زودتر جدا شي تا شانس زندگي نرمال در کنار يه شوهر واقعي رو از دست ندي مخصوصا که دوست داري بچه داشته باشي.اين فرد داره سوء استفاده ميکنه و زندگي و عمر شما رو وقف خودش کرده

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.

عزیزم تو سنی نداری که خیلی انتخاب جلو پات خواهد بود فقط نزار با این حرفا تو رو سرگرم کنه سنت بره بالا دل و دماغت بره بگی حالا که دیگه دیره جدا بشم با همین بسازم

همین الان ۴ سال باهاش زندگی کردی بشین با خودت دودوتا چهارتا کن ببین چه اخلاقایی داره واقعا می تونی کل عمرت باهاش باشی

خيلي افتضاحه کلا همه حرفاش نشون ميده فرهنگ پاييني داره و خودتم احتمالا فهميدي که نقشت تو زندگيش چيه. ...

حقیقتا چون هنوز دستم توی جیب خودم نیس معطلم.بزودی کارمو شروع میکنم انشالله .اونموقعس که دیگه یا باید واقعا خودشو اصلاح کنه یا میرم جدا میشم صددرصد.الانم اگه میگم بهم زور داره که میگه نباید بچه دار بشیم به خاطد اینه که میبینم چقدر خودخواهانه داره باهام رفتار میکنه وگرنه نمیخوام الان بچه دار بشم اصلا

عزیزم تو سنی نداری که خیلی انتخاب جلو پات خواهد بود فقط نزار با این حرفا تو رو سرگرم کنه سنت بره بال ...

حقیقتا چون هنوز دستم توی جیب خودم نیس معطلم.بزودی کارمو شروع میکنم انشالله .اونموقعس که دیگه یا باید واقعا خودشو اصلاح کنه یا میرم جدا میشم صددرصد.الانم اگه میگم بهم زور داره که میگه نباید بچه دار بشیم به خاطد اینه که میبینم چقدر خودخواهانه داره باهام رفتار میکنه وگرنه نمیخوام الان بچه دار بشم اصلا

حقیقتا چون هنوز دستم توی جیب خودم نیس معطلم.بزودی کارمو شروع میکنم انشالله .اونموقعس که دیگه یا باید ...

موفق باشي عزيزم فقط زودتر تکليفتو مشخص کن که ديگه عمرتو حرومش نکني

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
2706