2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونم سر حرفو باز میکنه....ببین تا خودش استوری تزاشتع تا خودش پی یا میس نداده تو هیچ کاری نکندبگی حال ...

دقیقا اجی ن هیچوق 

فقط اون روز دیدم شمارم جز مخاطبین تلش نیس دنیا رو سرم اوار شد استوری گذاشتم وات ندید دیگ نمیدونم از قصد یا کلا پاکیدع؟

ولی ی نشونه دارم ک میگم شمارمو دارع اینک اون روز وات ان بودم دیدم ان شد تا م اف نشدم اف نشد دیگ نمیدونم اتفاقی بود یا ن؟

بعد استوریم نمیزارع چون شمارشو مامانم پسرخالم و... دارن ولی نزاشته

از این لحاظ ها میگم شارد داشته باشع بخاد واکنشمو ببینه؟

2731
خب اخه اجی من ک این همه سوتی دادم  برا بار اول ک بهم میس انداخ شمارشو سیو کردم دو س بار استوری ...

اتفاقا شما غیر مستقبم بهش نشون دادید که مایل به این رابطه هستید بنظرم اما انگار موضوع دیگه ای در کار بوده که از فکر شما خارج شده

مثلا نارحت ک باهاش دوس نمیشی میخاسته یجوری دلگیرشو بت نشون بده

اجی این متنو مرداد ماه گذاش یعنی این متنو برا کسی ک ازش دورن میزارن یا باهاشم باشن؟ یاد تو حس قشنگیست ک در دل دارم چ تو باشی چ نباشی نگهش میدارم

2738
فداتشم بنظرم بپرس علت میس ها وپیامایی خالیش چی بوده اگه دوست داشته باشه ابرازعلاقه میکنه واینجوری می ...

یعنی بازم با اینکارا نفهمیده دوسش دارم؟ اجی 

تا خودش خبری ازش نشه من نمیتونم کاری کنم اجی مجبورم😔

اجی این متنو مرداد ماه گذاش یعنی این متنو برا کسی ک ازش دورن میزارن یا باهاشم باشن؟ یاد تو حس قشنگیس ...

اگ دوس دیگ ای نداشته باشع بخاطر تو گذاشته ک اگ باشی یا نباشی کنارم حسشم خوبه تو دلم

یعنی بازم با اینکارا نفهمیده دوسش دارم؟ اجی  تا خودش خبری ازش نشه من نمیتونم کاری کنم اجی مجبو ...

خیلی خیلی حس قشنگی باکسی که دوسش داری باشی وبهش برسی ازته دلم بادل شکستم برات دعا میکنم بازم بهت پیام بده وبیاد ابراز علاقه کنه بهت🥺❤❤

دورت بگردم شاید ناراحت شده که جوابش ندادی ولی بازم میاد سمتت مطمئن باش 

اره شک نکن کسی ک لنقد پیگیر بوده نمیتونه دس برداره البته اگ واقعنی میخادتت

اخه میگم شاید جوابشو ندادم فک کرده بی محلی کردم و نمیخامش ک رفته ولی وقتی دیدمش باهاش کلی حرف زدم و خندیدیم ولی جن روز بعد میس تک انداخ باز بز عکس العمل

میگم شاید ناامید شده و کلا بیخیال شده شمارمم پاکیده؟

خیلی خیلی حس قشنگی باکسی که دوسش داری باشی وبهش برسی ازته دلم بادل شکستم برات دعا میکنم بازم بهت پیا ...

اره واقعا سعیم کن اگ دوس شدین بهم برسین خاطره تلخ نشه واستون