2737
2739
؟؟؟؟علتش چی بوده؟مگه ریه تو ۳۷ هفته کامل نیست؟ب غیر از ریه دیگه چ عاملی باعث دستگاه رفتن بچس؟
‎درست زمانی که بین همه اگرها وبایدها وچون وچراهامصمم میشوی بنشینی وبر سر سجاده مهرش وازخدا نام مادررا التماس کنی، آن زمان است که خدا نعمتش را...منتش را... بر سرت تمام کند ونام زیبای مادر را برازنده باقی اسمت کند قصه تنهایی روزهای زندگیت تمام میشود.یکی می آید که تو به لطف بودنش بهترین حس ها راتجربه می کنی وبه ضمانتش وام مادرانه میگیری.. radvin dalile zendegi maman 2 shahrivar zamini shud
برادرزاده ام تو37هفته و4روزدنیااومدوهیچ مشکلی نداشت امابعدازسه روزتشنج کردومشکل تنفس پیداکرد
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شنیدم ریه تا هفته 34تشکیل شده و نوزاد میتونه تو محیط عادی زندگی کنه
بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد. مادر.❤️❤️❤️
بودن وموندن دست خداست راضی باشیدب خواست خودش
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢
همه بچه ها ک اونجوری نمیشن...دوست منم تو 37 هفته و چند روز دردش گرفته بود...بچم مشکلی نداشت. دکتر منم قرار 38 هفتم تموم ک شد بچرو برداره.
عشقم دو تا دنیا دوست دارم❤ خدای هوای سه تامونم داشته باش
2738
انشاا...ب سلامتی نی نی های نازتونوبغل بگیرید
من دوقلو باردارم هفته 34هستم دکترمم هنوز تاریخ سزارین نداده....استرس دارم
بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد. مادر.❤️❤️❤️
من زایمان قبلم ۳۴ هفته و ۵ روز اومد و رفت تو دستگاه و نموند الان ک دوباره باردارم دکترم واس ۲۹ هفته آینده امپول بتا نوشته میترسم دوباره همون اتفاق بیافته خدایی نکرده
‎درست زمانی که بین همه اگرها وبایدها وچون وچراهامصمم میشوی بنشینی وبر سر سجاده مهرش وازخدا نام مادررا التماس کنی، آن زمان است که خدا نعمتش را...منتش را... بر سرت تمام کند ونام زیبای مادر را برازنده باقی اسمت کند قصه تنهایی روزهای زندگیت تمام میشود.یکی می آید که تو به لطف بودنش بهترین حس ها راتجربه می کنی وبه ضمانتش وام مادرانه میگیری.. radvin dalile zendegi maman 2 shahrivar zamini shud
وای آهوجون چرا نموند؟انشالله بسلامتی زایمان میکنی عزیزم....مشکلش چی بود آخه
یعنی این امپولای ریه تاثیر داره؟
جنسیت دوقلوهات چیه عزیزم؟اسم انتخاب کردی؟ ایشالا همگی به سلامتی فارغ بشسد و سلامت بچه هاتون بغل بگیرید و سالم باشن
خدا جونم مرسی که داداش جون و زن داداش جونم بعد 11 سال انتظار دلشون شاد شد😍خدایا قسمت همه منتظرا بشه انشالله.عزیز دل عمه بی صبرانه منتظرم ببینمت😍
2706