2733
2734
اخه میگم شاید با جواب ندادنام و بی محلیام گفته نمیخامش و رفته ممکنه اجی؟  وقتی دیدمش برا ب ...

عزیزم کسی که کسی دیگرو بخواد به راحتی ازش دست نمیکشه ، یا بازیش نمیگیره که بخواد اذیتت کنه 

ایشون مشخصه دنبال آدمی میگرده که دنبالش بدوه 

تو هم با خودت روراست باش ، وقتی از یکی خوشت میاد چرا بهش میگی خوشم‌نمیاد 

عزیزم کسی که کسی دیگرو بخواد به راحتی ازش دست نمیکشه ، یا بازیش نمیگیره که بخواد اذیتت کنه  ای ...

یعنی دوس داشتنی در کار نیس اجی؟یا میخاد بسنجم ببینه منم دوسش دارم بعد بیاد بگع یا کلا واسع سرگرمیشع

من گفتم نمیخامش اجی ؟😕گفته اخرتونو متوجه نشدم اجی میشع باز بگین ببخشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین دوست داشتن که یهویی به وجود نمیاد ادامه یه رابطه است که دوست داشتن رو به وجود میاره.

اونم از تو خوشش می اومده. دیده جواب ندادی و اینا اونم بی خیال شده.

البته شایدم خیلی براش مهم نبودی وگرنه جای این کارا مستقیم میومد میگفت که ازت خوشش میاد و میخواد بیشتر آشنا بشید

آدمی رو کنار خودت بپذیر که انقدر تورو تو دغدغه های فکری نندازه 

رفتارش سالم‌باشه 

از نظر من ایشون هرچندوقت یبار میاد یه پیام یا میسکال یا هرچیزی دیگه برای شما میفرسته که بدونه هستی یا نه 

درواقع بازی میکنه 

ببین دوست داشتن که یهویی به وجود نمیاد ادامه یه رابطه است که دوست داشتن رو به وجود میاره. اونم از ت ...

اخه پیام داد نوش س جواب ندادم میگم جواب ندادم حتما گفته نمیخاتم و رفته؟

اخه ب پسرخالم میگف ک دیوونشم شبا واسع گریه میکنم و...بخاطر همین میگم دوس داشتن

2740
آدمی رو کنار خودت بپذیر که انقدر تورو تو دغدغه های فکری نندازه  رفتارش سالم‌باشه  از نظر ...

دقیقا اجی یعنی با اینکارای من فهمیده دوسش دارم اجی یا ن؟

اینکه اون چه فکری میکنه رو رها کن  سادش کن ، یا تصمیم بگیر که خودت بری صحبت کنی یا تصمیم‌بگیر ...

رهاش میکنم اجی ولی من میگم شاید دیدمش گرم گرفتم بعد میس انداخ جواب ندادم الان با حذف شمارش میخاد بدونه واکنش نشون میدم یا ن دوسش دارم یا ن؟نظرتون چیع اجی؟

رهاش میکنم اجی ولی من میگم شاید دیدمش گرم گرفتم بعد میس انداخ جواب ندادم الان با حذف شمارش میخاد بدو ...

من کم سن تر که بودم‌اینچیزا برام خیلی اهمیت داشت 

تجربه الانم دیگه این اجازه رو نمیده 

ولی کاری رو انجام بده که دلت میخواد ،شرمنده ی دلت نشو 

من کم سن تر که بودم‌اینچیزا برام خیلی اهمیت داشت  تجربه الانم دیگه این اجازه رو نمیده  و ...

ن اجی سمتش نمیرم هیچوق😔

فقط یعنی با اینکارای من فهمیده دوسش دارم؟

من بودم ولش میکردم

اجی یعنی با اینکارای من ک اوایل ک بهم میس انداخ شمارشو سیو کردم دو س بار استوریاشو دیدم دیگ ندیدم در جواب بیوش م شیطانم تو با فرشته اات سرگرم باش سریع بیو گذاشتم قضاوت ممنوع وقتی دیدمش باهاش بگو بخند داشتم ولی بعد چن روز باز بهم میس انداخ بی عکس العمل بودم فهمیده دوسش دارم یا ن؟اجی

2706