2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این به نظر من هم کژوآل هم راحت هم پوشیده البته این رنگ رو دوست ندارم اتفاقا اون مدال که لخت وایمیس ...

اره این مخمل کبریتی هست ...رنگ هایی دیگه هم داره

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2731

محجبه نیستم ولی خوشگله

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
عکسو دیدی؟ پاک کردم اخه ترسیدم کسی از آشنا ها اینجا باشه  من با نصف صورت هم شناسایی میشم😆

اره گلم دیدم ...اره پاکش کن بهتره.

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2738
بله خوشگله به نظرم رو استینش اون پاپیون رو نداشته باشه شیکتره

اره دقیقا

اره خوشگله

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
نه حقیقتش من نمیپسندم  قشنگ تر از این خیلی زیاد هست

اره خب هست ولی به این بلندی و‌...نیست برا محجبه ها

اره خب هست ولی به این بلندی و‌...نیست برا محجبه ها

چرا دقیقا منظورم بلند بود

حیف پیجاشونو حذف کردم وگرنه آیدیشونو برات میفرستادم

بگردی پیدا می کنی

من مسئول حرفی هستم که می زنم  اما مسئول برداشت شما از حرفم نیستم...!