2733
2739
عنوان

سریال بچه مهندس لطفااا

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صورت زخمی بابای مژگان کتاب رو همسرلک که همون بابا اسماعیل میفرستاده

کتابا رو صورت زخمی میفرستاده

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
یعنی بابا مژگان اینقد خره که نمیدونسته بچه اش دختره یا پسر؟

نه نمیدونسته ولی بعدا میفهمه چون زمانی ک زنش باردار بود وزایمان کرده صورت زخمی شهر دیگ سرکار بوده

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2728
یعنی بابا مژگان اینقد خره که نمیدونسته بچه اش دختره یا پسر؟

قابله به دروغ گفته بوده بچت پسر بوده

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
دقیق یادم نیست شایدم صورت زخمی نمی‌دونم الان دیگه نگاه نمیکنم

منم قبلا دیدم

ولی خوب یادمه

چون کلا زیاد سریال نمیبینم 

این جز محدود سریالایی هس که دوس داستم

2740
پس کتابارو کی میفرستاده برا جواد؟ راسی یعنی مامانه جواد بابای جوادو کشته براهمین زندانه؟

کتاب ها رو صورت زخمی که بابای مژگان هست میفرستاده چون فک میکرده جواد پسرشه بعد میفهمه اشتباه کرده

بابای جواد یه نفر دیگه بوده که مرتب قمار میکرده آحرین چیزی هم که قمار میکنه جواد بوده ولی مامانش نمیزاره و بچه رو شب دعوا و بعد از اینکه شوهرش کلی کتکش میزنه خونین و مالین میده به شوهر مامان صدیقه و میگه برمیگردم ولی وقتی برمیگرده میبینه شوهرش رو کشتن و همه ی مدارکم بر علیه اونه شوهر صدیقه هم میره جبهه و به صدیقه میگه تا وقتی مادرش برنگشته مث بچه ت از این مراقبت کن و بقیه ماجراها...

صورت زخمی بابای مژگان بود

که فکر می‌کرد بابای جواده 

بعد برای جواد اشتباهی کتاب میفرستاده 

مادر جواد هم زندانه به جرم قتل پدرش در صورتی که اون مرده پسته فروشه کشته بودش 

آخر هم میزنه مادرشو هم میکشه 

خدایا شکرت 
2706