2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم ولی من خودم در کل منحرفم 😂😑😑

همونه پس😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731
عززززیززززم🥰🥰🥰پسرمنم دندون جدید درآورده اما دندون قبلیش نیوفتاده.....۵سال و نیمه شه زود نیست؟

ن فدات.دختر دوستم تولد پنج سالگیش دراورد

من دخترم هنوز تولد شش سالگیش نشده.دندون جدیدش رشد کرد بعد دندون قدیمش افتاد.اگه دیدی تا ی ماه دوماه دیگه نیوفتاد ببرش متخصص ‌دندون اطفال

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
رفتم ب نیت داداشِ تازه آسمونی شدم زیارت و براش قرآن خوندم🖤😔🖤😭🖤😔🖤

عزیزم 💔خدا رحمتش کنه غم آخرت باشه 🥺

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2740
خیلی کار کردم خیلییی سرکار رفتم شام درست کردم باردارم هستم هر ده دیقه بالا آوردم البته ببخشید 🤕الان ...

وای اینقد به خودت فشار نیار عزیزم 🥺🥺

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
نه 55روزاازایمانم میگذشت خونه مامانم بودم برگشتم خونه خودم دوروزموندم دیدم سختمه بازبرگشتم

منم ۵۰ روزه زایمان کردم همش خستم البته کلا مدلم خسته است الان بدتر شدم

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
منم ۵۰ روزه زایمان کردم همش خستم البته کلا مدلم خسته است الان بدتر شدم

من علاوه برخستگی دیسک شدیدگردن وکمردارم خیلی سختمه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
ن فدات.دختر دوستم تولد پنج سالگیش دراورد من دخترم هنوز تولد شش سالگیش نشده.دندون جدیدش رشد کرد بعد ...

خوب خداروشکر...راستش استرس گرفته بودم.....مرسی بابت راهنماییتون

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706