2737
2739
عنوان

دوباره تلوزیون قاطی کرده چرا اه کسی هم نیس بهشون ایراد بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 36 پست

دیدم شوهرم زد اینترنشنال نگو تکراری بوده هرچی ک سیاسی باشه نگا میکنه😃😅😅😆اوف

جنسم از شهریور اسـت ،امّا نطفه ام پیچیده شد پاییز ،غم شبیخون زد بـه دنیایم ،آه از این لشگر خون ریز کاشکی آید کسی، گوید خواب می‌بینی دگربرخیز...
من اصلا سریال ها رو نگاه نمیکنم  غیر از گاندو که تموم شد

فصل دومش شروع شده😅

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پسرم کنترل رو می گیره دستش فقط شمعدونی و نون خ و گاندو و بچه مهندس نگا می کنیم

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...

احتمالا سانسورای این قسمتش زیاده

هر کاری میکنن نمیتونن درش بیارن

من درست ندیدمش,ولی رو اون آقا پلیسه قد بلنده کراش زدم  

غلامرضام خوبه😂

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2740
احتمالا سانسورای این قسمتش زیاده هر کاری میکنن نمیتونن درش بیارن من درست ندیدمش,ولی رو اون آقا پلی ...

😂ها پلیسه جذابه 

از غیرت غلامرضاخوشم میاد

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..
2706