2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزممممم،مشکل بینیت چیه عزیزم؟؟ چرا میخوای ترمیم کنی

بینیم انحراف داره سوراخا تا ب تاس قوز بینی درست اصلاح نشده

یمقدارم فرو رفتگی داره که دلیلش اینه دکتر غضروفای ببنیمو بیش از اون اندازه ای ک باید برداشت و اوایل چون خودش نبود منشیش برام چسب میزد فشار دستش موقع چسب زدن زیاد بود ک باعث فرو رفتگی شد

2731
بینیم انحراف داره سوراخا تا ب تاس قوز بینی درست اصلاح نشده یمقدارم فرو رفتگی داره که دلیلش این ...

ای بابا ناراحت شدم براتون😓😓

قبلش تحقیق نکرده بودی برا همین طریقت؟

ایشالله که ترمیم کنی درست شه و همونی ک میخوای بشه عزیزم❤❤

ای بابا ناراحت شدم براتون😓😓 قبلش تحقیق نکرده بودی برا همین طریقت؟ ایشالله که ترمیم کنی درست شه و ...

نمونه کاراشو دیدم تو اینستاگرام و چن نفر هم گفتن دکتر خوبیه منم یک راست رفتم پیشش😢

البته تو‌ مطب چند نفر ازش تعریف کردن منم که خیلی دلم میخاست زودتر عمل کنم دگ خیلی تحقیق نکردم😢

دادگری تو رشت حرف اول ومیزنه  ادهم منکه نپسندیدم کاراشو تهرانیم خوبه اگ فانتزی میخای

دادگری همه بینی ها رو یه شکل صاف و بزرگ عمل میکنه،سبکش طبیعیه، اگه عروسکی و فانتزی میخوان گزینه خوبی نیست،چندتا از دوستام پیشش عمل کردن همه صاف و یه شکل، دوباره میخوان برن یه دکتر دیگه عروسکیش کنن.

2740