2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم بچه دار شدن باید با امادگی باشه مسئولیت پذیری و اگاهی لازمه رو داشته باشیم فقط کار نیست ا ...

دقیقا درسته . من خودم به خاطر بچم کارمو گذاشتم کنار و پشیمون نیستم چون قبلش فکرامو کرده بودم . اما دوستم به اصرار بقیه بچه دار شد و مجبور شد کارشو بذار کنار و هنوزم بعد چندسال خیلی پشیمونه و مدام به روی بچه هاش میاره که به خاطر شما مجبور شدم کارمو ول کنم حالا اون بیچاره ها هم کوچیکن

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731

من کارو ب بچه ترجیح میدم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
دخالت نمیکنم داشتیم بحث میکردیم گفتم بذار تو نی نی سایت هم بزنم.🤔

اخه بعضیا خیلی گیر میدن خیلی مثلا الان خواهرشوهر من دلش بچه نمیخواد مادر و پدرش خیلی بهش گیر میدن که بچه بیار داره دیر میشه خب بابا دلش نمیخواد یکیم مثل من دلش میخواد و بچش واسش نمیمونه هر کسی یه شرایطی داره و این موضوع به نظرم به اندازه ی اینکه به نفر بگی شب جمعه ها رابطه داشته باش یا نداشته باش خصوصیه 

خواهرت از نظر سني هنوز جا داره سني نداره كه يه چند سال ديگع هم كار بكنه بعد تصميم ميگيره كدوم براش ارجحتره 

الان كار براش ارجحيت داره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2740

تو این سایت یه جوری حرف میزنن انگار همشون دارن تو اروپا زندگی میکنن 

عزیزم وجود بچه تو هرزندگی لازمه. ثمره عمر آدمه. 

من کارمو بخاطر بچم گذاشتم کنار چون هیچی تو دنیا مثل بچم نیست و مسئولیتش با منه

تو این سایت یه جوری حرف میزنن انگار همشون دارن تو اروپا زندگی میکنن  عزیزم وجود بچه تو هرزندگی ...

چرا لازمه؟ میشه توضیح بدی؟ مثلا اگه نباشه چی میشه؟ من خودم بچه ندارم واقعا میخوام نظر شما رو بدونم؟

تو این سایت یه جوری حرف میزنن انگار همشون دارن تو اروپا زندگی میکنن  عزیزم وجود بچه تو هرزندگی ...

چه ربطی به اروپا زندگی کردن داره؟ برای شما اولویت بچه است برای یکی دیگه کار و موفقیت خودش 

الان ۵۰۰ سال پیش نیست که در خطر انقراض باشیم بچه بود و نبودش فرقی نداره

چرا لازمه؟ میشه توضیح بدی؟ مثلا اگه نباشه چی میشه؟ من خودم بچه ندارم واقعا میخوام نظر شما رو بدونم؟

زندگی بعد یه مدت تکراری میشه. شما نداری نمیدونی. وقتی داری میفهمی. بچه رنگ و بوی زندگی رو تغییر میده. با وجود بچه معنی مهر مادری رو میفهمی و زحمت هایی که مادر پدرت برات کشیدن درک میکنی. درسته سختی داره ولی داشتنش به همه سختی‌ها می ارزه

چه ربطی به اروپا زندگی کردن داره؟ برای شما اولویت بچه است برای یکی دیگه کار و موفقیت خودش  الا ...

چه ربطی به انقراض داره مگه داری در مورد گونه ای از حیوانات حرف میزنی. 

البته اینقدری که اینجا داره بنیان خانواده میپاشه خود غرب هم اینجوری نیست

زندگی بعد یه مدت تکراری میشه. شما نداری نمیدونی. وقتی داری میفهمی. بچه رنگ و بوی زندگی رو تغییر میده ...

خب وقتی ندارم پس حسشم ندارم دیگه.. جوری نیست که الان حسشو داشته باشم و در حسرت بچه باشم... خیلی ها هم توی زندگی با وجود بچه مینالن از تکرار زندگی. فکر میکنم این قضیه بیشتر روحیه و ربطی به بچه نداشته باشه.. بهرصورت ممنونم از نظرت.