2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم واسه دخترم گوشواره خريده +عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 3034 بازدید | 56 پست

چه خواهر شوهر خوبی دستش درد نکنه آفرین 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

عین گوشواره خواهرم هستش 1تا 1200 قیمتش ما طلا گرمی 1میلیون 40 فکرکنم 900 خریدیم اینو 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی النگو بگیر براش

النگو كه زياديه 😂 چون سمت خانواده خودم طلاهاى سنگين دادن به بچه ام اونطورى ورشكست ميشم 🤣 بنظرم اومد اسم نى نى رو بدم بسازن يا حرف انگليسى اول اسمشو بخرم

ماهرخ هستم 
2731
خوب دیگه به نظرم اون موقع لباس برای توراهی لازم نبود ببرید.همون یدونه هدیه برا اون بچه بزرگه و تنقلا ...

اين خواهرشوهرمو خيلى دوست دارم رفيق روزاى سختم بود همه خانواده اش بيخودن فقط همين توشون خوبه حتى از شوهرمم زياد راضى نيستم دهن بين. ولى خواهرش فرشته ست 

ماهرخ هستم 
2738
تنها فرد مهربون خاندان شوهرم خواهرش و تامام😑✋🏻

یه ون یکاد براش بگیر 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ماشاالله خدا حفظتون کنه برا هم

ان شا الله همیشه خوب و خوش باشید برا هم

چقد خوبه ک آدمای خوب هنوز هستن

اگر از دستت میاد شمام طلا ببر مثلا ی پلاک وان یکاد کوچیک یا اسم نی نی ش یا قلب کوچولو

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
النگو كه زياديه 😂 چون سمت خانواده خودم طلاهاى سنگين دادن به بچه ام اونطورى ورشكست ميشم 🤣 بنظرم اوم ...

😂ی النگو دو گرمی واسش بگیری ولی همون دو گرمم دو میلیون و نیم میشه😥

اره بنظرم که فکر خوبیه 😊

😍تا خدا هست هیچ دلیلی  برای نا امیدی نیست😍....
دستبند هم خوبه  ما واسه پسرم خریدیم دو و نیم

يك مدل واسه دخملم خريدم اون موقع ١٥٠٠ عكسش بذارم؟

يكى لنگه همونم داداشم اورد با يك پلاك اول اسم دخترم 

گفتم از اينا بخرم يا اسم جوجه رو بدم بسازن

اسمشو كياناز ميخوان بذارن🤤

ماهرخ هستم 
يك مدل واسه دخملم خريدم اون موقع ١٥٠٠ عكسش بذارم؟ يكى لنگه همونم داداشم اورد با يك پلاك اول اسم دخت ...

بذار عزیزم 

واسه پسر من وسطش پلاک ک میشه اسمشو روش نوشت

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
يك مدل واسه دخملم خريدم اون موقع ١٥٠٠ عكسش بذارم؟ يكى لنگه همونم داداشم اورد با يك پلاك اول اسم دخت ...

عکسشونو بزار😍

😍تا خدا هست هیچ دلیلی  برای نا امیدی نیست😍....