2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂بابا اعتماد به نفسس

پ چ فکر کردی؟😁😐فک کردی مث بعضیاراحت میگم بله بله 

من بااجازه خودم فقط بله رومیگم،بااجازه بزرگترادگه تکراریشده ومزه نداره😐😂بنظرم ایروزا ادم بایدبیشتروباقدرت رو نه گفتنش کاربکنه 

2728

180برای مرد متوسطه 

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

اره برا پسر خوبه 

همسرم ۱۸۲ هست قدش عالیه 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2738
😅😅😅😅😅قدمت سرچشم

من کردارو خیلی دوست دارم 

خانوماشون خیلی خوشگلن😍

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
چ ربطی به شیرمادر نان پدر داشت خداوکیلی😐😂😂 پسر سبزه اش قشنگه😁

خب تو ربطشو ندو نی مقصراودتی😐مسابقات کشتی ایحرف دگ سوژه شده درجواب خیلی حرفا😐دخترسبزه ش قشنگه پسر سبزه وکمی هم سفید

هرچندازقدیم گفتن عروس ملوس نگیرین د ر دسر زیاد داره😐😁😁😂

2706