2733
2734
عنوان

بیاید درباره مزخرفی که مبل فروشی برام فرستاده نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1468 بازدید | 84 پست
اخرین باز من عکس گزاشتم پاک نمیشد

خب تا چهار دقیقه میشه حذفش کرد بعد از اونم میری تو پستات هر ساعتی که بود فرق نداره تو یه همون دقیقه که فرستادی حذفش میکنی و بازم چهار دقیقهمهلت داره

من به توان تو رسیده‌ام💑    اي <برتر از خيال و قياس و گمان و وهم  /  وز هر چه گفته اند و شنيديم و خوانده ايم>شکرت ،که مزید نعمت است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

این مبل فقط خونه شماس که شناسایی شی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ینی از رو مبل هم شناسایی میشید

اینا خیلی معروفن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706