2733
2734
عنوان

دخترم کلاس دومه همکلاسیاش چند وقته اذیتش میکردن بمن نگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 24076 بازدید | 460 پست
روی اعتماد به نفسش کار کن ...توی خونه توی سری خورش نکن ...کاری که دوس ت نداره رو تحمیل نکن ...همیشه ...

ممنون ازت چشم

نی نی نااااازم نه نی نی یار.... نپرسید فیکی...نی نی یارجون دوستمه 😍😘
مامان با سیاست     😍

اره قربونش برم😂😂

امضارو بخون😶😂👇🏻                                                          میشه اول از هر کاری برام یه صلوات بفرستی میدونم خسته ای ولی بفرست ممنون🥰🥰🥰تو پست های عکسی و چالش تگ شم مرسی اه😂😂😂😁😁امضای خودمه دوست دارم توش دراز بکشم🥲والا اختیار جاهای دیگرو نداریم اختیار امضامونو که داریم😎هی خانم یواش یواش دوست دارم به خدا،،،،دیونه نشدم دارم آهنگ گوش میدم😶😐😂😂آهای تویی که این امضارو میخونی تو هر شرایطی هستی بدون من از ته قلبم عاشقتم عشقم به هیچی فکر نکن امیدوارم هرچی زودتر مشکلت حل شه 😂و اینم بدو چه دیر یا زود این روزا میگذره♥️🌻.چیز دیگم یادم اومد مینویسم فعلا دارم لاک میزنم دستم بنده دستم😂💅💅سوال درمورد رشته های رزمی داشتین درخواست دوستی و پیام بدین😊 سلامتی دریا که اسمش دخترونس ولی کارش مردونس هرکی از هدش بگزره غرغش میکنه😎🤞🤟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من دبستان خیلی شر بودم همش با همه دعوا میکردم و میزدمشون😂😂 ولی الان نمیدونم چرا انقد آروم شدم ...

من خیلی مظلوم بودم همه میزدنم دخترمم مث منه

نی نی نااااازم نه نی نی یار.... نپرسید فیکی...نی نی یارجون دوستمه 😍😘
یعنی چی؟بعضی بچه ها عادت کردن هرغلطی کنن کسی چیزی بهشون نگه ..من بودم تک تکشونومجبورمیکردم ازبچم معذ ...

اره معذرت بخوان ن ک بدم دعواشون کنم دومن من ب بچم یاد میدادم ک خودش از پس خودش بر بیاد

و پسفردا بهش نگن بچه ننه و دخترم اینجوری عادت کنه و بار بیاد 

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک
2731
چون همه چیز رو میاد به من میگه ...مثلا چند روز پیش چیز رو تعریف کرد که من با خنده رفتم به معلمشون گف ...

منم یبارمربی مهدبه دخترم گفته بودساکت باش اومدبهم گفت باباش رفت گفت یباردیگه چیزبدی به دخترم بگین ازین مهدمیبرمش خودمم رفتم تذکردادم الان دخترم هرکارکنه باهاش بدحرف نمیزنن چون میدونن میادمیگه‌

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
امروز گفتم هرکی اذیتت کرده با دست نشون بده کم کم روش بالا رفت نشونم دادهمه رو

بنظرم اگ بگی خودش دفاع کنه خیلی بهتر باشه عزیزم

چون شاید اونا مسخره کنن بچتو بگن بچه مامانی

ولی پشتش باش و ازش حمایت کن😘

یجوری باهاش دوست باش که همه چیزوو از همه جا برات تعریف کنه

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
اره معذرت بخوان ن ک بدم دعواشون کنم دومن من ب بچم یاد میدادم ک خودش از پس خودش بر بیاد و پسفردا بهش ...

حرف شما درست ولی الان کاریه که شده نبایدبزاره عزت نفس بچه بیادپایین

داداش منم میره کوچه کتک میخوره میاد😐بعد تو خونه زبونش 10 متره

ااینطور بچه ها جلو بقیه اعتماد به نفس ندارن ک از خودشون دفاع کنن

من خودم همین طور بودم😂😂

با خوبی زیادی کسی اسیرت نمیشه بلکه رییست میشه ✋.گر نگهدار من آنست که من میدانم ؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🌙.
جدی تاثیر داشت ؟

اره بابا تازه الان که سنم خیلی بیشتر شده دست درازی بکنه کسی فکش اسفالته😑😂😂😂

امضارو بخون😶😂👇🏻                                                          میشه اول از هر کاری برام یه صلوات بفرستی میدونم خسته ای ولی بفرست ممنون🥰🥰🥰تو پست های عکسی و چالش تگ شم مرسی اه😂😂😂😁😁امضای خودمه دوست دارم توش دراز بکشم🥲والا اختیار جاهای دیگرو نداریم اختیار امضامونو که داریم😎هی خانم یواش یواش دوست دارم به خدا،،،،دیونه نشدم دارم آهنگ گوش میدم😶😐😂😂آهای تویی که این امضارو میخونی تو هر شرایطی هستی بدون من از ته قلبم عاشقتم عشقم به هیچی فکر نکن امیدوارم هرچی زودتر مشکلت حل شه 😂و اینم بدو چه دیر یا زود این روزا میگذره♥️🌻.چیز دیگم یادم اومد مینویسم فعلا دارم لاک میزنم دستم بنده دستم😂💅💅سوال درمورد رشته های رزمی داشتین درخواست دوستی و پیام بدین😊 سلامتی دریا که اسمش دخترونس ولی کارش مردونس هرکی از هدش بگزره غرغش میکنه😎🤞🤟
کلا از مدرسه دولتی خوشم نمیاد برا همینه بزاری مدرسه غیرانتفاعی وظیفه میدونن که نظارت بیشتری رو رفتا ...

منم انشالله دخترمو میزارم غیرانتفاعی 

عالیه باید دخترا یاد بگیرن

ما تو فامیلمون کسی میخواد جای خلوت و اینا بره منو میبرن😑😂😂😐😐😂😂😂

وای من دبستان خیلی شر بودم همش با همه دعوا میکردم و میزدمشون😂😂 ولی الان نمیدونم چرا انقد آروم شدم ...

من برکس توم اونموقع آروم الان وحشی😐😂😂

انقد بدم میاد مادر میاد مدرسه از بچش دفاع میکنه😑من خودمم دختر دارم 

اگه من بودم بهش یاد میدادم دفاع کنه و اصلاً از این جور خشونت هادوری کنه،یه تلفتی هم به دفتر مدرسه میکردم سفارش میکردم

2706