2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بستگی به روحیت داره عزیزم، کار مشاوره مخصوصا حیطه ای که من کار میکنم زوج درمانی، تنش زیادی داره باید ...

ممنون 

منم چون زیاد حوصله مشکلات زوجین رو نداشتم ، رفتم توی حیطه روانشناسی تربیتی کودک و نوجوان  و به نظرم بیشتر روحیم به معلم بودن بخوره ، ولی جدیدا یه مرکز مشاوره هست که بهم گفتن میتونی بیای اونجا کار کنی که من دو دل شدم بین مشاور بودن و معلمی ...

پس همون معلمی واسه من بهتره ... ان شاءالله آزمونش رو ثبت نام میکنم ...

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
خانم ها شاغل بودن آش دهن سوزی نیست . پستی که ریپ زده ام کاملا توضیح دادم

من قبل از ازدواج کار میکردم ولی بعد به خاطر شوهر و بچم نرفتم. افسرده و زودرنج شده بودم. مادرشوهرمم بهم متلک مینداخت میگفت تنبلی و ازاین حرفا. رحیم خیلی بد شده بود.الان دارم ارشد میخونم نه استرس کار را دارم نه کرختی قبل را دارم. به نظرم ادامه تحصیل عاللللللیه

ممنون  منم چون زیاد حوصله مشکلات زوجین رو نداشتم ، رفتم توی حیطه روانشناسی تربیتی کودک و نو ...

ان شاالله هر چی خیرته برات اتفاق بیافته عزیزم

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
من یه خانم شاغلم به خدا آرزومه که خونه دار باشم. معلم هستم . شغلم مثلا بدون تنش و راحته ولی.... ا ...

وای من که دوست دارم معلم شم، یعنی معلمی اینقدر دردسر داره!!!

معلم چه مقطعی هستید؟

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
آره.چون برادرم باهم درددل میکنه این چیزاخبردارم.

قبل ازاینکه بچه داربشم.بچه دومیشه خودم بزرگ کردم صبح تا ظهرکه اونا سرکاربودن میرم میرفتم پیش بچهاشون.ازغذا پختن تا کارای بچها براشون انجام میدادم

ان شاالله هر چی خیرته برات اتفاق بیافته عزیزم

مرسی عزیزم🌹