2733
2739
عنوان

بیاین میخام یه چیزی بهتون بگم😞💔توروخدا بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۱

من میگم یکم طاقت بیار پیام نده اگر خودش میان داد که یک بار امتحان کن دوباره از سربگیر...اگر پیام نداد با دلتنگیت کنار بیا

خواهش میکنم برای خونه دار شدنمون صلوات بفرستین لایک کنید منم برای حاجتتون دعا میکنم
بعدا پیام نداد پیام بدم؟

صبر کن ببین چه واکنشی نشون میده 

اگه براش مهم باشه باید تلاش کنه 

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙
2728
نه قبلیارو حذف کن تا جدیدا ب سراغت بیان ی چن روز فرصت بده ب خود یادت باشه زمان همه چیو‌حل میکنه تو د ...

میترسم پشیمون بشم😞💔میترسم از اینکه یه روزی به خودم بیامو ببینم اشتباه رفتم 

جواب این سوال رو باید از روانشناس بپرسی و جزئیات رابطه رو ما نمیدونیم که مشورت دقیق بدیم در کل اطلاعات کافی نیست اماا اینو بگم که برگشت به ارتباط اگر به خاطر دلتنگی یا دلسوزی باشه معمولاً کارساز نیست ، بازم من هیچی ازتون نمیدونم بحث یه رابطس با سه خط نمیشه گفت ، از روانشناس بپرس اگر صلاح دونست زیر نظرش فرصت بده ولی حتماً بپرس عمرتو از سر راه نیاوردی عزیزم هر رابطه بحث ۵۰ ۶۰ سال سر و کله زدن با یه شخصیته

من میگم یکم طاقت بیار پیام نده اگر خودش میان داد که یک بار امتحان کن دوباره از سربگیر...اگر پیام ندا ...

تا حالا دوبار کات کرده بودیم بخاطره اخلاقای بدش که شبش یا چند روز نگذشته پیام میداد ولی این دفعه فک نکنم دیگه پیام بده😞💔

2738
تا به خانوادش بگه 

حس میکنم فقط دلت براش میسوزه .‌خودتم از سر تنهایی و بی محبت و گذروندن باهاش بودی . چون منم عین شرایط تورو چند وقت پیش داشتم .میدونستم اگه دوسش داشته باشم و اون بهم احترام میذاشت هیچ وقت فکر رفتن به سرم نمیزد .هیچ انسانی البته کامل نیستا ولی مام رابطمون بدیاش بیشتر از خوبیا بود .ادم میره تو رابطه ک ارامش داشته باشه .مگه لیاقتمون همین قدر بود . بنظرم ولش کن توام دیگه این حس دلتنگیت بعد چند روز میپره هیچی ارزش ناراحتیتو نداره

جواب این سوال رو باید از روانشناس بپرسی و جزئیات رابطه رو ما نمیدونیم که مشورت دقیق بدیم در کل اطلاع ...

برگشت به رابطه فقط زمانی کارسازه که با تغییر رفتار مشکل ساز توام باشه که تشخیصش با روانشناسه ، یه هزینه کوچک بهتر از یه عمر زندگی و هزینه یک زندگی نو و ... هست دریغ نکن ، سایت باور کنننن جای این تصمیما نیست فقط مشورن از متخصص خوب

جواب این سوال رو باید از روانشناس بپرسی و جزئیات رابطه رو ما نمیدونیم که مشورت دقیق بدیم در کل اطلاع ...

عزیزم شرایط روانشناس رفتنو ندارم بخدا شما هر سوالی دارین ازم بپرسین من جواب میدم 

بعدا ببینین واقعا این رابطه داشتنش خوبه یا نه🥺🖤

پیام نده این حس دلتنگیت زود گذره تموم میشه

اگه دوسش داشتی تحملش نمیکردی الان اگه پیام بدی مطمئن باش دلتنگیت رفع بشه دوباره حس تحمل میاد سراغت بزار هم خودت فراموشش کنی هم اون

عزیزم شرایط روانشناس رفتنو ندارم بخدا شما هر سوالی دارین ازم بپرسین من جواب میدم  بعدا ببینین ...

عزیزم درخواست دوستی بده صحبت کنیم تا جایی که بتونم کمک میکنم اما در نظر بگیر محیط مجازیه و دست من برای تست گرفتن از نامزدت و بررسی قضیه از دید ایشون بستست حالا بیا صحبت کنیم بهت میگم