2737
2739
چه قشنگ

فدات گلم

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
[QUOTE=216942357]من ۹ سال کوچیکم خداروشکر عالی هیچ ربطی ام ب کم خداروشکر ......چجوری شناخت پیدا کردی ...

همسرم خواستگار ۵،۶سال پیشم بود ک همسایه بودیم همو میشناختیم بنا ب دلایلی رد میکرد پدرم تا اینکه پارسال عقد کردیم و الان سرخونه زندگیمونیم😍

ی وقتایی خود خانواده خوب نیس ولی طرفت خوبه نسبت ب خانوادش 

مث همسر خودم 

خودش ی طرف کل خانوادشم ی طرف خانوادش ادمای گیجی ان دروغ گوان حرف ببر بیارن پشتت حرف میزنن ولی همسر من ن

اصن بهم میگه ب خانوادم رو نده 

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سال اختلاف سن دارین  عرشیا جون نحوه اشنایی تون چجوری شناخت میدا کردین ؟از اخلاقاشون

۱۳/۱۴سال

سنتی بودیم همه چی مونم خوب بود تا دوسال اول

بعداز دوسال دیگ نه😔

میگن اگ یکی لباسعقدتو بپوشه خوشبختت از بین میره

خاهرسوهرم روز عقذش لباس منو پوشید از اون روز همه چیمو باد برد😔😔

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
یعنی چیکار میکنه که نیکی دیووتپنه میشه 

مثن یروز خیییلی خوش اخلاقع یروز برج زهرماره

حس میکنم دو قطبیع😔

دل من براش مهم نیس

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
2728
کجا اشنا شدین چجوری شناخت پیدا کردین از رفتاراشون 

سنتی ولی داستانش مفصله .. تو عقد فهمیدم خیلی حواسش بهم هس خیلی دوسم داره بعد ک عروسی کردیم هم فهمیدم خییییلی فهمیدس عاقله پختس  ، تو کارای خونه خیلی کمکم میکنه تو بچه داری ک ۹۰ درصد کمک میکنه ، بهم احترام میزاره . فقط تنها ایراد ک نمیدونم اسمشو میشه گذاشت ایراد یا نه رو پوششم حساسه یکم ..

یه مادر