2752
2734
دقيقا همينه چون تموم شده و رفت ادم ميگه الكي بودا ولي تو همون زمان خودش كلي تاثير گذار و سرنوشت سا ...

کاملا درسته.. 

استرسم جز زندگیه.. اگه نداشته باشیم که با بیخیالی هیچ تلاشی واسه حل مشکلات نمیکنیم.. بنظرم استرس همیشه هست فقط ضررش رو با شادی و خنده و خوشی که بعد هر سختی داریم رفع میشه.. 

همیشه میگن خوشبختی فاصله ی میان یک بدبختی تا بدبختی دیگر است.. 

خب من 8 سال بیشتر از شما تو منجلاب این زندگی فرو رفتم

واقعا اين زندگي چ كوفتيه؟؟

اميدوارم هشت سال بعد از اين روزها ب خوبي ياد كنم و بگم گذشت!

مثل الان ك تو ني ني سايت تاپيكاي ده سال قبل رو ميبينم و ميگم اخي دغذغه هاشونو

الان صاحباي اون اكانت ها هستن يا نيستن چيشد ب كجا رسيدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاملا درسته..  استرسم جز زندگیه.. اگه نداشته باشیم که با بیخیالی هیچ تلاشی واسه حل مشکلات نمیک ...

=) اي خواهررررر

همون ديگه

خودشون ك گفتن انسان را در رنج افريديم

فكر كنم اين دنيا كلا بدبختي و رنجه😂نه خوشبختي و اسوني

گاهي فقط روي خوبو نشون ميده

=) اي خواهررررر همون ديگه خودشون ك گفتن انسان را در رنج افريديم فكر كنم اين دنيا كلا بدبختي و رنج ...

اره گلم.. 

یه ویس گوش میکردم از آقای پناهیان که میگفت اصلا قرار نیست ادمیزاد تو دنیا خوشی داشته باشه یا مثلا همه چیش کامل خوب باشه مثلا زن خوب مرد خوب.. خونه خوب.. همسایه خوب خانواده خوب.. 

بلاخره یه جا باید یه اذیتی بشه.. شده یه غریبه تو خیابون یه ازاری میرسونه..اینم بدونیم که این معنیش این نیست که خدا نعوذبالله ظالمه.. این سختیا قطعا قطعا واسه رشد روحی و شخیصیت ادمه.. 

خیلیارو دیدیم. که تو همین سختیای زندگی به چه جاها که نرسیدن  چه روحی چه شخصیتی.. چه دنیایی.. 

خدا عاقبت هممونو بخیر کنه.. 

واقعا اين زندگي چ كوفتيه؟؟ اميدوارم هشت سال بعد از اين روزها ب خوبي ياد كنم و بگم گذشت! مثل الان ك ...

دقیقا منم بعضی از تاپیکای قدیم رو میخونم دلم میخاد ببینم چیشده و مشکلات یا هر موضوعی بوده نتیجه ش چیشده 

من ک دلم ی معجزه بزرگ میخاد تا حال روحیم واقعا خوب بشه

دقیقا منم بعضی از تاپیکای قدیم رو میخونم دلم میخاد ببینم چیشده و مشکلات یا هر موضوعی بوده نتیجه ش چی ...

منم همينطور☹️ايشالا ب زودي كلي معجزه ببينيم ب جبران همه اين استرسا

غما