2737
2739
عنوان

واقعا این پسرا چی پیش خودشون فکر کردن ها؟ + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 49 پست
چون اینجا دستیگر میکنن ولی نمیدونم چرا

قرار بود شات بذاری یا من اشتباه متوجه شدم؟

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم اسکرین رو بذار حالا بعدا جواب بقیه رو میدی😐

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
2731
مگه دستگیر میکنن؟    

اینجا اره

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش
2740

چیه هرچی میشه هی میگین چون دختریم نمیشه و فلان

دلتون میخواد بیان به مردا فحش بدن یا به پدر مادرا

تلان دیگه دخترا همه کار میکنن، از ورزش های مختلف بگیر تا دوچرخه سواری و حتی موتورسواری

پس خواهشا هجمه درست نکنید

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
امضاتو اشتباه ننوشتی🥴

در اون مورد نظری نمیتونم بدم چون خانوما هم اندازه اقایون حق و حقوقی دارن چ تو دوچرخه سواری چ... فقط خندم ب اون که چقد دوچرخش رو دوست داره اونده

ساکن‌:پائـیز🔮  ڪوچہ:مهــر🍁  پلاڪـ5ــ📬
چیه هرچی میشه هی میگین چون دختریم نمیشه و فلان دلتون میخواد بیان به مردا فحش بدن یا به پدر مادرا ت ...

عزیزم مگه این حرف منه؟ اینجا اینطوره منم نمیتونم هیچکاری کنم

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش
در اون مورد نظری نمیتونم بدم چون خانوما هم اندازه اقایون حق و حقوقی دارن چ تو دوچرخه سواری چ... فقط ...

منظورم اینه جای مهر و پاییز رو جابجا نوشتی

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2706