2737
2739
عنوان

امروز مشاوره بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کافه که آدم حوصلش سر میره تنهایی

بعد یه آب زیپو بت میده ۲۰۰هزار تومن

به نظرم یه کار هنری انجام بده اینجوری مرتب میری براش خرید میکنی بعد روحیه آدم خیلی عوض میشه چیزی درست میکنی اعتماد به نفست بالا میره

2728
تو کافه که آدم حوصلش سر میره تنهایی بعد یه آب زیپو بت میده ۲۰۰هزار تومن به نظرم یه کار هنری انجام ...

درس میخونم به سدت اصلا تایم اینا رو ندارم اعتماد به نفسم عالیه عشقم همسرم نمیزاره ولی امروز میخوام برم بعنی باید برم به گفته مشاورم

خواهر استرس دارم همین امروزو میخوام برم میگی هر روز 

ای جان عزیزم نترس دختر قوی باش با همسرت در این مورد حرف بزن بگو از لحاظ روحی و روانی بهم ریختی و نیاز به تغییر داری و می خوایی با پیاده روی این تنش ها رو از خودت دور کنی بگو قراره در آینده مادر بشی و یه مادر باید شاد باشه تا بچه شاد داشته باشه منطقی حرف بزن بگو جبهه گیری اونم حرفات رو قبول میکنه فقط محکم باش و با یه نه شنیدن عقب نشینی نکن 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2738
اره حتما میرم امروز اسالله مشاورم گفته ولی میترسم شرم بشه

چه شری عزیزم اصلا یه چی بهت بگم‌شما هر روز صب برو پیاد روی تو پارک کلی هم دوست پیدا میکنی عین مامان من که میگف نمیتونستم دوستی پیدا کنم و تنهام اما از وقتی میره کلی اونجا خانومای هم سن خودش رو پیدا کرده و دارخ ادامه میده تو هم اینکارو‌بکن چه شری مگه میخوای چیکار کنی 

همسرم نمیذاره پامو بیرون بزارم باهم قهریم امروز میخوام برم 

باهلش صحبت کن نمیشه که اینجوری همونطور که اون به بیرون و هوای تازه نیاز داره شما هم داری!!! مگه اسیری اورده بعدشم از شما خیالش جمع نبوده و این همه میترسه از تنهایی رفتنتون چرا باهات ازدواج کرده اصلا!!!

خیلی خیلی غیر منطقیه اصلا اینا که شما میگی و من و مشاور براش مسخره است 

پس شما که خودتون میرین مشاوره به نظرم دست شوهرتون رو هم بگیرید ببرید شدیدا نیاز داره یعنی چی مثلا شما رو فقط برا پخت و پز اورده خونش!! بقیه نیازاتون پس چی میشه؟؟؟

درس میخونم به سدت اصلا تایم اینا رو ندارم اعتماد به نفسم عالیه عشقم همسرم نمیزاره ولی امروز میخوام ب ...

اها منم ۶ ماه اول نمیزاشت برم بیرون بعد کم کم گذاشت مسیرای نزدیکو برم بعدم دیگه گذاشت برم کاری نداشت فقط میگه قبلش بهم بگو کجا میری