2737
2739

وای اسی منم یبار افتادم ولی اینقدر خوشحال شدم انگار خودم قبول شدممممم 😭😍😍

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مراتب تبریک و تهنیت رو از جانب خودم و سایر آقایون سایت اعلام میکنم 😐🍃🍃 اولش  با احتیاط رانندگی کن

اینجا خیلی زود یاد می گیرید هر زمان توجیه خاصی برای نظرات ابلهانه یافت نمی شود آخرین تلاش مذبوحانه و ترفند موذیانه حمله به طرف مقابل با استفاده از کلمه «روشنفکر» می باشد نقطه ✴
مراتب تبریک و تهنیت رو از جانب خودم و سایر آقایون سایت اعلام میکنم 😐🍃🍃 اولش  با احتیاط رانند ...

🤣🤣🤣🤣مگ چی دیدی از رانندگی‌خانما

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2740
مگه کلاس اضافه بعد از مردودی اجباری نیست؟ من که رفتم گفتن کلاس اضافه اجباریه😑

من ننوشت افسر برام ولی خب من خودم رفتم چون بعد یسال تازه رفتم ازمون شهر واقعا نیاز لود

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
مراتب تبریک و تهنیت رو از جانب خودم و سایر آقایون سایت اعلام میکنم 😐🍃🍃 اولش  با احتیاط رانند ...

ممنون .چراااا اقایان انقد اذیت میکننننن😏😏

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
🤣🤣🤣🤣مگ چی دیدی از رانندگی‌خانما

😂😂😂 هیچی 😁

اینجا خیلی زود یاد می گیرید هر زمان توجیه خاصی برای نظرات ابلهانه یافت نمی شود آخرین تلاش مذبوحانه و ترفند موذیانه حمله به طرف مقابل با استفاده از کلمه «روشنفکر» می باشد نقطه ✴
ممنون .چراااا اقایان انقد اذیت میکننننن😏😏

😬😬