2733
2734
عنوان

به مامانم بگم با پسر خالم حرف میزدم؟نمیدونم من...

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 49 پست
دانشجو چه رشته ایه؟  هنوز دوستش داری؟

کامیپوتر 

انقدر اذیتم کرده که حتی نمیدونم حسم بهش دیگه چیه 😭😭😭سر یک دوراهی هستم میخوام خودکشی حیف که حرانه😭😭😭اخر افسرده میشم یا دیونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کنکوری هستی که کلا بیخیال شو 

میدونی کنکور یه خاصیتی داره اکثرا تو سال کنکور همه حس میکنن عاشقنو فلان😅

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
2728
2740
کامیپوتر  انقدر اذیتم کرده که حتی نمیدونم حسم بهش دیگه چیه 😭😭😭سر یک دوراهی هستم میخوام خودک ...

وا واسچی خودکشی کنی هرکس تجربه هایی تو زندگیش داشته خودکشی راهش نیست فراموشی راهشه خیلی سخته یکیو فراموش کنی خیلی ولی شدنی هست 

خودت واجب تری عشقم خودتو بچسب نه این آدمی که عذابش مال توعه

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش
نمیدونم خیلی اذیتم خیلیییییی حالم خوب شد ولی دیدمش باز خراب شدم 😭

خب از اونجا ک فامیل هستین چن وقت یبار همو میبینین طبیعیه.خودتو خشک و جدی نشون بده جلوش تمرکز تو بذار رو درس و اگر پیامی داد جوابشو نده بعدا رفتی دانشگاه شاید نظرت عوض بشه 

همش غصم میداد هر روز دعوا میکردیم یا سرد میشد من میگفتم این منو نمیخواد اصلا یک وضعی حرفی نبوده تو د ...

پسراهمینن من پسرخاله ندارم ولی اصلابه هیچ پسری رونمیدم چون از احساسات سواستفاده میکنن

پست منو لایک نکنید🙄باتشکر🙂👀