2733
2739
عنوان

کلاس هفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 6827 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه خودش دوس داره بخونه پیشرفت کنه

بچس هنوز نمیفهمه، منم خیلی رویا ها در سر داشتم ولی وظیفه شما والدین گرامی اینه که رویا رو از واقیت براش مشخص کنید، منم فکر میکردم معدل ۲۰ یعنی همه چیز، یعنی رستگاری دنیا و آخرت و خانواده هم همین فکرو میکردن و نتیجش شد نووجونی که ازش لذت نبردم

2728
[QUOTE=اما واقعا به سمتی پیش میره که باید اول سه  216858909]اره بسته‌های کنکور که ملیونی قیمت ...

تلاش گاهی نمیرسه به جایی با این وجود که شرط اوله

یکی از رتبه‌های برتر ریاضی رو آوردن تلوزیون، تیشرت تنش فقط ۶۰۰‌،۷۰۰ت قیمت داشت، من نمیگم تلاش نداشته حتما تلاش کرده نفر برتر شده، اما کنار تلاشش امکاناتی هم که داشته زده رو دست هرچی سهمیه و اینطور چیزاس

یکاری نکن کلا نخونه‌ها ۱۹ و ۲۰ فرقشان چیه؟

امتحاناش خوب بوده ولی علوم ۱۷ شده واسه پرسیدن نمیخونه امتحانای کتبی میخونه 

میگم چرا علوم و ریاضی نمیخونی میگه من انسانی میخوام ۱۷ تا ۲۰ برام فرق نداره 

دلم تنگ شده برا دختری ک بودم
2740
بچس هنوز نمیفهمه، منم خیلی رویا ها در سر داشتم ولی وظیفه شما والدین گرامی اینه که رویا رو از واقیت ب ...

دقیقا بحث من اینه حالا من خودم خیلی درس واسم مهم نیست امتحان میدم تمام 

اما ابجیم ک همسن دختر ایشونه با دوستاش میرن کافه میرن خونه هم فیلم و سریال نگاه کنه با داییم میره پیاده روی 

از نهاااییییییت امکانات استفاده میکنه 

دلم تنگ شده برا دختری ک بودم
تلاش گاهی نمیرسه به جایی با این وجود که شرط اوله یکی از رتبه‌های برتر ریاضی رو آوردن تلوزیون، تی ...

صد در صد قبول دارم

اینقدر بچه های تیزهوش داریم و بدون امکانات هیچی نمیشن 

لیاقت تنها کافی نیست