2733
2739

؟؟؟

یکم پاهام و زانو هام درد میکنن دیروز اومدم این شهری که قراره اینجا سزارین شم خونه خالم بمون این ۲ هفته آخر رو که شهرمون با اینجا ۳ ساعت و نیم راه داره که اونروز دکترم پشت تلفن گفت اگه راحتی بیا خونه خالت بمون چون اگه خدایی نکرده کیسه آبت یا درد بگیره خیلی ریسک بزرگیه در اون حالت بیایی جاده منم دیروز اومدم خونه خالمم الان پاهام و زانو هام خیلی درد میکنن😔 بچم خدایی نکرده الان که ورود ۳۷ هفته هستم بخواد بیاد کامله ، ۳ هفته پیش ۶ تا آمپول ریه هم زدم 

💛

نه احتمال زیاد ریه تشکیل شده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من ۳۷ هفته و ۱ روز بدنیا اومد 

کامل بود

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731
ابجی قشنگم ناراحت نباش نی نیت کامل کامله حتی اگه امروزم بدنیا بیاد مشکلی نداره عزیزم منم الان ۳۷ هفت ...

😂😂😂 واقعا چرا نمیترسی ؟؟؟

من جوری ترسیدم و خزیدم زیر پتو انگار ۲۷ هفتمه جای ۳۷ 😂😂

💛
2738

عزیزم من ۳۷ هفته و ۵ روز بچه‌م به دنیا اومد خداروشکر سالم و سلامته آمپول ریه هم نزدم. ولی موقعی که به دنیا اومد با شلنگ آب ریه‌شو تخلیه کردن🥺 یه کوچولو داشت

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋
😃😃😃 ماشالله 

مرسی عزیرم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706