2733
2734
عنوان

شوهرم میگ برا خودم متاسفم زنی مث تو دارم تورخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 78 پست

بله زنگ میزدی چار تا فحشش میدادی

چالان ناراحت شده شوهرت بازم دیر نیست الان زنگ بزن چار تا فحش بده😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو اونی که نصف ماشینو به باد داده من نیستم تاسف واسه اون بخور 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
عجب رویی داره شوهرت .بگو باشه زنگ میرنم هرچی از دهنم در اومد به برادر الدنگت میگم .ملت چقدر پررو شدن ...

چیکار کنه مگه خودش خاسته تصادفه دیگه پیش میاد 

باید نصف خسارتو از برادر شوهرش بگیرن 

2740

این رسم و رسومات مسخره چیه واقعاً زنگ بزنی که چی بشه؟

راس میگن مردا یعد از ازدواج تازه یادشون میفته از مادرشون شیر بخورن 😏

ماشین شما داغون شده مادرش باید زنگ بزنه معذرت خواهی کنه نه اینکه طلبکار هم باشن

ملت چه سرخوش هستن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

خودتو ناراحت نکن

زنگ بزن حال داداشش رو بپرس،چون بپرسی نپرسی چیزی عوض نمیشه.اون صد ملیون رو بالاخره بدهکارید.ولی سر فرصت بشین به همسرت بفهمون،داداشش مقصره،اعصابش از دست اون خورده قرار نیست ترکشش ب تو بخوره.