2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه خانومی اینجا سرم پرتقال خونی ایمیجز رو استفاده کرده بودن خیلی راضی بودن منم سفارش دادم دیروز رسیده ب دستم فعلا فقط دو بار استفاده کردم

هـمسرم عشـق منـه❤️💞خـدایا خیــلی خیــلی شکـرت😍 میشه لطف کنین واسه سلامتی مامان و بابام و همسرم یه صلوات بفرستین🥰
2738

منم چیزی نمیدونم اما اگه کسی چیزی برای کک و مک و پوست تجربه‌ای داشت بیزحمت یه خوشگل  لایکم کنه

دوستای گلم میشه برای سلامتی پسرام و مامانم با دلای پاک و مهربونتون دعا کنید.منم برای تک‌تکتون دعا میکنم  
سرم ویتامین c پریم عالیه .ولی بعد هر سرم ویتامین c حتما بستگی به موستت باید ابرسان یا مرطوب کننده بز ...

من تعریف کرم دور چشم پریم هم شنیدم هنوز نگرفتم ولی

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
دور چشمشو استفاده نکردم ولی سرم ویتامین c حرف نداره فقط متاسفانه هی هرچند وقت یبار گرونش میکنن 

منم تعریفش رو همیتجا شنیدم یه خانومی خیلی از سرم ویتامین سی راضی بود

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2706