2733
2734
سلام مامانا میدونم که شما هم نظر من رو درباره اهمیت مهدکودک تایید میکنید. دختر من 2 سالشه یه مدت فرستادمش مهد ولی هم یه مریضی بد گرفت و هم خودش از اون مهد بدش میاد میخوام مهدش رو عوض کنم و لی نمیدونم کدوم مهد خوبه بخدا گیج شدم آخه اون کوچولو هنوز خوب درک نمیکنه و مراقبت از اون خیلی اهمیت داره پولش هم مهم نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دینا جان من هم تهرانپارس ام و دنبال مهد خوب میگردم که دختر 3سالمو بزارم مهد ,از مهد کودک ارمغان تربیت بدم نیومد شاید دخترمو بزارم اونجا,خ 212 غربی نبش 121(طاهری)77382361.یه مهد دیگه هم دیدم اونهم بد نبود به نام شادیهای زندگی تو خ 216 غربی.77377074.عزیزم من هم از شما سوال بپرسم که مهد نگاه نو کجای 212 هست؟صرفا جدا از مریضی دخترت از خود مهد راضی بودی؟به نظر شما دخترتون از کثیفی و نا پرهیزی خود مهد مریض شده بود؟
2738

سلام خانما الان بهترین مهد کدوم هست بنظرتون؟

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

ی جایی که واقعا به بچه اهمیت بدن

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه