2737
2739
عنوان

ماجراهای مشکوکی که هیچکس نفهمید

| مشاهده متن کامل بحث + 308381 بازدید | 1706 پست

دختر همسایمون یک هفته پیش خودکشی کرده و هیچکس دلیلشو نمیدونه درحالی ک شوهرش براش می‌میرد و همزمان با دختر همسایه پسر خواهر شوهرش هم خودکشی میکنه در یک روز اما دلیلش نمیدونن ک چرا پسره هم خودکشی کرده 

ی اقوام دور ما نزدیکه ۳۰ساله از خونه رفته دیگه برنگشته زن و بچه هم داشته هیچکس نمیدونه چی به سرش آمده

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یااا خدا😭

اره متاسفانه. هولش. داده بودن سرش. خورده به تیزی. لبه ی دیوار. از. خونریزی. زیاد. فوت کرد. خودشو. بع تلفن. رسونده گوشی. برداشته نتونسته شماره بگیره  

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن‌است     مثل شهری که به روی گسل. زلزله هاست   (دوستای عزیز ما دو نفریم تاپیک متناقض دیدین گیج نشین با تشکر)🌹🌹🌹
نمیدونم دقیق کجا  ولی عکس سوختشو هم دیدم گفتن به چاپانه دیدش جریانشو میدونم

اسی اونکه تو ثبت احوال دیدنش الان برگشته خونه؟؟

چیزی نگفته ک کجا بوده

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2731

یکی از اشناهامون جوون ۲۵ساله این حدودا بود.ی روز میره بیرون دیگ برنمیگرده.چن روز بعد جسدشو تیکه تیکه شده پیدا میکنن

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.

پسرداییم بعداز 30سال پیداشد...یکی از فامیلهامون به خاطر شباهت خیلی زیادی که به برادرش داشته توخیابون میبینتش و فکرمیکنه اونه

یکی ازهمسایه هامون یک سال ناپدیدبود بهداز یک سال جسدخودش و دهترش تو چاه خونه پیداشد...زنش هردو رو کشته بود...کسی نفهمید اصل ماجرا چی بوده

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2738
اره متاسفانه. هولش. داده بودن سرش. خورده به تیزی. لبه ی دیوار. از. خونریزی. زیاد. فوت کرد. خودشو. بع ...

چه وحشتناک. تج ا وز بوده؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
اسی اونکه تو ثبت احوال دیدنش الان برگشته خونه؟؟ چیزی نگفته ک کجا بوده

اره خانوادش بردش خونه و اینا بعدم رفتن زن و بچشو اوردن 

من که بیچاره شدم کاش ولی هیچ دلی                     گیرِ لحنِ بمِ مردانه محکم نشود...!
نه. پدرش شب کار بود. مادر وخواهرشم. رفته. بودن. عروسی. دختره. برا اولین. بار. اصرار میکنه. که من بمو ...

پناه بر خدااا😨

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
اره متاسفانه. هولش. داده بودن سرش. خورده به تیزی. لبه ی دیوار. از. خونریزی. زیاد. فوت کرد. خودشو. بع ...

نکته ی عجیبش اینکه. دختر جاریم. خیلی. با حجاب. بوده. ولی موقعی. که. به قتل رسیده. روسری. سرش. نبوده. و. به گفته ی پلیس. خودش. در رو برا طرف. باز کرده. واحتنالش هست یا. فاتل. محرم. بوده.  که. دختر. شناخته در رو باز کرده. یا اینکه. زن. بوده

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن‌است     مثل شهری که به روی گسل. زلزله هاست   (دوستای عزیز ما دو نفریم تاپیک متناقض دیدین گیج نشین با تشکر)🌹🌹🌹
پسرداییم بعداز 30سال پیداشد...یکی از فامیلهامون به خاطر شباهت خیلی زیادی که به برادرش داشته توخیابون ...

چی گفت وقتی پیدا شد؟

کجا بوده

اره خانوادش بردش خونه و اینا بعدم رفتن زن و بچشو اوردن 

😑😑😑فقط زنش ک برگشته😐