2733
2739

طرح مسکن که میگن ثبت نام کنید یکی از شرایطش سابقه ۵ سال سکونت در شهر مورد تقاضاس.خب چه مدرکی برای اثبات این سکونت لازمه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کی ثبت نام کردین عزیزم؟جدیدا؟

پارسال. خوب میتونی قولنامه خونه پدری هم ببرین. همه که مستاجرنیستن خیلیاتوخونه پدری ساکن هستن. بعدم امیدنداشته باش منم پیش مادرشوهرم قراره بمونیم همینجا اونواجاره بدیم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
پارسال. خوب میتونی قولنامه خونه پدری هم ببرین. همه که مستاجرنیستن خیلیاتوخونه پدری ساکن هستن. بعدم ا ...

اخه تو شرایطش اسمی از قولنامه نبود الان که اینترنت زدم و گفته بود محل تولد یا سابقه بیمه .من طبق دوم خونه پدر سوهرم خستم خیلی اذیتم میکنن و خونه تو چشمم سیاه شده 

اخه تو شرایطش اسمی از قولنامه نبود الان که اینترنت زدم و گفته بود محل تولد یا سابقه بیمه .من طبق دوم ...

عزیزم چون خونه ندارین میشه همونجاکه میخاین ثیت نام کنیدبپرسین به هرحال یه چی ازتون میخاد راستی قبض آب وبرق میخاد. انشاءالله زودترخلاص میشی منم به دردت گرفتارم خیلی بده منتها من امیدی به رهایی ندارم. مگه شمامستقل نیستین؟ 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!